Środa na siatkarskich parkietach Starego Kontynentu! (Typy i analizy)

W środę 13 listopada czeka nas kilka ciekawych spotkań w najmocniejszych ligach europejskich. Kilka z nich wzięliśmy pod lupę.

Środa na siatkarskich parkietach Starego Kontynentu! (Fot.: FIVB)

Aydin vs Fenerbahce Stambuł (17:00)

Choć oba zespoły dzielą zaledwie trzy punkty i dwa miejsca w tabeli to zdecydowanym faworytem tej konfrontacji są siatkarki Fenerbahce Stambuł, które miał po prostu na początku sezonu trudniejszy terminarz. Zespół gospodarza ma w swoich szeregach kilka uznanych zawodniczek, jak Boz czy Holenderki Balkestein czy Plak. Ale nie stanowią one póki co prawdziwego kolektywy, co dobitnie pokazały wysoko przegrane potyczki z Galatasaray (1:3 i -15) i Eczacibasi (0:3 i -31!!!). Fener z tymi rywalami powalczyło bez sukcesu (1:3 i 2:3), ale już z Vakifbankiem wyraźnie ograło (3:0 i +15), a Yesilurt, które dzieli w tabeli dzisiejszych rywali, zmiażdżyło w trzech setach i różnicą aż 37 małych oczek!!! Mihajlović i Vargas powinny zrobić różnicę, a do tego cały zespół dysponuje bardzo trudną zagrywką, chyba nawet najtrudniejszą w całej lidze.

Chemik Police vs DPD Legionovia Legionowo (18:00)

Ciekawie powinno być w meczu policzanek z legionowiankami, które napędziły stracha faworytom na własnym parkiecie, a w weekend pokonały do zera aktualnego mistrza kraju, ŁKS Commercecon Łódź, choć trzeba odnotować, że pogrążonego w potężnym kryzysie. Z Chemikiem i Developresem podopieczne Alessandro Chiappiniego przegrywały po tie-breakach. Na wyjeździe będzie im trudniej o niespodziankę, a nam się wydaje, że maks na co je będzie stać to jeden urwany set. Police powinny zgarnąć komplet oczek, a przede wszystkim wygrać przekonująco w małych punktach. W Legionowie były lepsze o 19. Legionovia przegrała też wyraźnie w Rzeszowie, bo 1:3 i różnicą 11 oczek. Trudno grało im się też w Bielsku-Białej, gdzie wygrały w pięciu setach, ale w małych punktach były gorsze o dwa.

Kod na cashback w BetClic

Vero Volley Monza vs Consar Ravenna (20:30)

Siatkarze Monzy, a wśród nich Bartosz Kurek, powalczą dziś o swoje pierwsze zwycięstwo w sezonie. Dotychczas ponieśli aż cztery porażki, ale trzeba przyznać, że spora zasługa w tym terminarza, który już na starcie sezonu skojarzył ich z Trentino, Monzą i świetnie dysponowanymi mediolańczykami. Z przeciętną Latiną przegrali na wyjeździe 2:3, ale dziś dostaną jeszcze słabszego rywala, Ravennę, którą powinni ograć i to za komplet oczek. Rywale ograli tylko beznadziejną Sorę i są to ich jedyne trzy sety, jakie wygrali w sezonie 20192/2020.

MeczTypKursBuk
Aydin – Fener2 (-14,5)1,84STS
Chemik – Legionovia1 (-9,5)1,56BetClic
Monza – Ravenna1 (-1,5)1,63BetFan

Prognozy: 6/10, 7/10, 6,5/10.
Siatkówka na żywo w Internecie!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.