Środa z PlusLigą (Typy i Analizy)

W środę odbędą się trzy spotkania 18. kolejki rozgrywek PlusLigi. Najciekawiej zapowiada się pojedynek PGE Skry Bełchatów z Jastrzębskim Węglem, ale emocji nie powinno zabraknąć też w Katowicach i Kędzierzynie-Koźlu.

Środa z PlusLigą (Typy i Analizy)
Środa z PlusLigą (Fot.: skra.pl)

PGE Skra Bełchatów vs Jastrzębski Węgiel (godzina 20:30): Zacznijmy niechronologicznie, od hitu kolejki, który zakończy środowe zmagania. W normalnych okolicznościach faworytem tej konfrontacji byłby zespół gospodarza, ale okoliczności nie są normalne. Żółto-czarni zagrają dziś bez kontuzjowanych Mariusza Wlazłego, Milada Ebadipura i Artura Szalpuka, który są podstawowymi skrzydłowymi. Przy takich osłabieniach ich szanse na sukces nie są duże. W związku z tym wszystkie typy w stronę przyjezdnych, którzy spisują się więcej niż przyzwoicie są jak najbardziej uzasadnione. Poza tym na zwycięstwo warto rozważyć też handicapy punktowe i setowy -1,5.
Prognoza: 7/10.

>>> Aktualny kod promocyjny LvBET: BETONLINE<<<

GKS Katowice vs ONICO Warszawa (godzina 17:30): Katowiczanie w kilku ostatnich tygodniach spisywali się na tyle dobrze, że mają realne szanse na awans do fazy play-off. Ich znakomite nastroje zepsuła jednak porażka 1:3 z Cuprum w Lubinie. Dziś o rehabilitację będzie piekielnie trudno, bo do stolicy Górnego Śląska przyjadą Bartosz Kurek i spółka, mocni kandydaci do medali PlusLigi. Wydaje się, że tej siły GKS nie będzie w stanie zatrzymać, bo na kilku kluczowych pozycjach brakuje jednak trochę jakości, żeby mierzyć się z najlepszymi.
Prognoza: 8/10.

>>>DARMOWE TRANSMISJE ONLINE<<<

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle vs Indykpol AZS Olsztyn (godzina 18:30): Uskrzydleni zwycięstwem nad PGE Skrą Bełchatów olsztynianie chcieliby kontynuować marsz w górę ligowej tabeli, ale będzie o to piekielnie trudno. W końcu przyjdzie im się zmierzyć z niepokonaną na polskich parkietach ZAKSĄ. Z tym, że kędzierzynianie mają też swoje problemy. Mowa o urazach Sama Deroo czy Mateusza Bieńka. Dzięki temu „Akademicy” mogą powalczyć przynajmniej momentami jak równy z równym, więc nie spodziewałbym się pogromu w poszczególnych setach.
Prognoza: 6/10.

MeczTypKursBukmacher
Skra- JW21.80Totolotek
ZAKSA – AZSNajniższa suma: 39,5+1.83LvBET
GKS – ONICO21.35forBET

Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.