Startuje Final Six Siatkarskiej Ligi Narodów 2019 kobiet! (Typy i Analizy)

Od środy 3 lipca do niedzieli 7 lipca w chińskim Nanjing rozgrywany będzie turniej finałowy drugiej edycji FIVB Volleyball Nations League 2019. Codziennie czekają nas dwa mecze, a na pierwszy ogień idą Polki z Amerykankami oraz Chinki i Turczynki.

Startuje Final Six Siatkarskiej Ligi Narodów 2019 kobiet! (Fot.: FIVB/volleyball.world)

Polska vs USA

Nie ma co się oszukiwać. Podopieczne Jacka Nawrockiego awansowały do Final Six nie tylko dzięki swojej znakomitej postawie, ale także z tego powodu, że kilka lepszych ekip po prostu odpuściło sobie SLN 2019, jak Serbki czy Rosjanki. W Nanjing będziemy Kopciuszkiem i już każdy wygrany set będzie naszym małym sukcesem. Może uda się go zdobyć już w meczu z Amerykankami, ale na więcej bym jednak nie liczył. Spodziewam się raczej powtórki z fazy interkontynentalnej, gdzie nasze siatkarki były równorzędnym rywalem tylko w dwóch setach. Ostatecznie mecz zakończył się naszą porażką w stosunku 1:3 i różnicą aż 22 małych punktów. Przepaść mimo wszystko.
Transmisja na żywo w Internecie: Polska vs USA

Freebet od bukmachera STS, Kod: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Chiny vs Turcja

Sytuacja wygląda tak, że Chinki wystawiły de facto swoją kadrę „B”, co zaskakuje o tyle, że są przecież gospodarzem turnieju finałowego. Niemniej fakty są takie, że brakuje około dziesięciu zawodniczek, które najpewniej zobaczymy już za kilka tygodni podczas olimpijskich kwalifikacji. Nie będzie też pierwszej trener Jenny Lang Ping, która przebywa wraz z kadrą „A”. Turczynki, które pokazały się z naprawdę dobrej strony, powinny wykorzystać tak duże osłabienia rywalek i wygrać za komplet punktów. Oczywiście wszystko w sporcie jest możliwe, ale są zdecydowanym faworytem i bardzo się zdziwię, jeśli podopieczne Giovanniego Guidettiego to przegrają. Kursy już mocno poleciały, mnie się udało złapać nawet @4.00, ale value dostrzegam na wszystkim powyżej @1,50.
Transmisja na żywo w Internecie: Chiny vs Turcja

MeczTypKursBuk
Polska – USA2 (-12,5)1.56Fortuna
Chiny – Turcja21.60STS

Prognozy: 7/10, 7/10.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.