Startuje Liga Mistrzyń CEV! (Typy i analizy)

Od wtorku 19 do czwartku 21 listopada rozegrana zostania pierwsza kolejkach fazy grupowej Ligi Mistrzyń CEV. Inauguracyjna seria gier służy przede wszystkim ocenieniu potencjału poszczególnych ekip, ale można pokusić się też o pierwsze typy. My znaleźliśmy dwa warte naszym zdaniem uwagi.

Startuje Liga Mistrzyń CEV! (Fot.: CEV)

Imoco Conegliano vs Vasas Budapeszt

Potyczka włoskiego potentata z węgierskim autsajderem ma zdecydowanego faworyta, którym jest drużyna gospodarzy. Nie potrafiła ona co prawda wygrać dotychczas Ligi Mistrzyń CEV, ale w trzech ostatnich edycjach gościła w turnieju finałowym tych rozgrywek i zdobywała medale. W tym roku, wzmocniona Paolą Egonu, ma szansę przełamać tę „klątwę”, a marsz po pierwszy triumf powinien rozpocząć się od pogromu siatkarek ze stolicy Węgier, które przy pełnym zaangażowaniu rywalek nie powinny w żadnym z setów zdobyć nawet 20 punktów. W dziewięciu meczach o stawkę w sezonie 2019/2020 Wołosz i spółka straciły zaledwie trzy sety i jeden punkt, a rywalizują przecież w najmocniejszej lidze na świecie, włoskiej Serie A1. Dziś spodziewamy się wygranej Conegliano w stosunku 3:0 i różnicą +-25 małych oczek.
Transmisja na żywo w Internecie: Conegliano vs Vasas

Darmowy zakład w Fortunie!
Darmowy zakład w Fortunie!

VakifBank Stambuł vs Savino Del Bene Scandicci

Szalenie ciekawie zapowiada nam się z kolei starcie VakifBanku Stambuł z włoskim Scandicci. Bukmacherzy mocno faworyzują Turczynki, tak jakby nie zauważyli, że z zespołu odeszła Chinka Zhu Ting, Amerykanka Kelsey Robinson czy Holenderka Lonneke Sloetjes, która zasila właśnie zespół najbliższego rywala. Następczynie ciekawe, bo Gabi czy Haak, doszła też Ognjenović. Ale po drugiej stronie siatki nie staną w środę amatorki tylko zespół z klasowej ligi, który stać na pokazanie dobrej siatkówki nawet w „jaskini lwa”. Z tego też powodu spróbujemy zagrać najwyższe handi punktowe w stronę przyjezdnych, które skazywane są na pożarcie.
Transmisja na żywo w Internecie: VakifBank Stambuł vs Scandicci

Betfan – nowy kod promocyjny
MeczTypKursBuk
Conegliano – Vasas133,5-1,50Fortuna
VakifBank – Scandicci2 (+19,5)1,52Fortuna

Prognoza: 8/10 i 7/10.
Transmisja na żywo w Internecie: Developres SkyRes Rzeszów vs Grot Budowlani Łódź


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.