Biało-Czerwoni, aktualni mistrzowie świata, zmagania w FIVB Volleyball Nations League 2019 zainaugurują w katowickim „Spodku”, gdzie od piątku do niedzieli zmierzą się z Australią. Stanami Zjednoczonymi i Brazylią. Nie zabraknie też innych ciekawych spotkań.

Startuje Siatkarska Liga Narodów mężczyzn, Polska kontra Australia na inaugurację!
Startuje Siatkarska Liga Narodów mężczyzn, Polska kontra Australia na inaugurację! (Fot.: FIVB/volleyball.world)

Polska vs Australia

Trener Vital Heynen nieco zaskoczył składem, nie powołując na pierwszy weekend zmagań m.in. Macieja Muzaja, Łukasza Kaczmarka czy chociażby Bartosza Bednorza, ale i tak z „Kangurami” powinniśmy sobie spokojnie poradzić. Zwłaszcza, że sezon zainaugurowaliśmy efektowną wygraną nad Niemcami w Gliwicach, gdzie pokazaliśmy kawał dobrej siatkówki, jak na początek sezonu reprezentacyjnego. Kursy są niestety niziutkie, więc trzeba było się trochę nagimnastykować, żeby coś znaleźć, ale wydaje się, że niski handicap punktowy na pierwszego seta wart jest ryzyka. Zwłaszcza, że Biało-Czerwoni mogą mocno zacząć napędzani przez doping kapitalnych kibiców w „Spodku”.
Transmisja na żywo w Internecie: Polska vs Australia

Obstawianie bez podatku legalnie! Legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Darmowy zakład Fortuna

USA vs Brazylia

Pierwotnie bukmacherzy wystawili dość równe kursy na ten pojedynek. Na „Jankesów” można było złapać ponad 2,20 a na „Kanarkowych” blisko 1,70. Później jednak wjechały składy i kursy na umownych „gości” spadły do poziomu 1,10-1,15. Faktem jest, że Amerykanie przyjechali bez wielu gwiazd jak chociażby Anderson, Christenson, Holt, Russell czy Patch. Ale Brazylijczycy zagrają bez Mauricio Borgesa i przede wszystkim rozgrywających Bruno i Williama. To spore osłabienie. Ok, są zdecydowanym faworytem, bo wkracza Leal, ale czy ekipa z Sanderem w składzie nie masz szans na seta? Wydaje mi się, że ma i to niemałe.
Transmisja na żywo w Internecie: USA vs Brazylia

MeczTypKursBuk
Polska – Australia1.set: 1 (-3,5)1.55Fortuna
USA – Brazylia3,5+1.76eTOTO

Prognozy: 6/10; 6/10.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl