Startuje Siatkarska Liga Narodów mężczyzn, Polska kontra Australia na inaugurację! (Typy i Analizy)

Biało-Czerwoni, aktualni mistrzowie świata, zmagania w FIVB Volleyball Nations League 2019 zainaugurują w katowickim „Spodku”, gdzie od piątku do niedzieli zmierzą się z Australią. Stanami Zjednoczonymi i Brazylią. Nie zabraknie też innych ciekawych spotkań.

Startuje Siatkarska Liga Narodów mężczyzn, Polska kontra Australia na inaugurację!
Startuje Siatkarska Liga Narodów mężczyzn, Polska kontra Australia na inaugurację! (Fot.: FIVB/volleyball.world)

Polska vs Australia

Trener Vital Heynen nieco zaskoczył składem, nie powołując na pierwszy weekend zmagań m.in. Macieja Muzaja, Łukasza Kaczmarka czy chociażby Bartosza Bednorza, ale i tak z „Kangurami” powinniśmy sobie spokojnie poradzić. Zwłaszcza, że sezon zainaugurowaliśmy efektowną wygraną nad Niemcami w Gliwicach, gdzie pokazaliśmy kawał dobrej siatkówki, jak na początek sezonu reprezentacyjnego. Kursy są niestety niziutkie, więc trzeba było się trochę nagimnastykować, żeby coś znaleźć, ale wydaje się, że niski handicap punktowy na pierwszego seta wart jest ryzyka. Zwłaszcza, że Biało-Czerwoni mogą mocno zacząć napędzani przez doping kapitalnych kibiców w „Spodku”.
Transmisja na żywo w Internecie: Polska vs Australia

Darmowy zakład Fortuna

USA vs Brazylia

Pierwotnie bukmacherzy wystawili dość równe kursy na ten pojedynek. Na „Jankesów” można było złapać ponad 2,20 a na „Kanarkowych” blisko 1,70. Później jednak wjechały składy i kursy na umownych „gości” spadły do poziomu 1,10-1,15. Faktem jest, że Amerykanie przyjechali bez wielu gwiazd jak chociażby Anderson, Christenson, Holt, Russell czy Patch. Ale Brazylijczycy zagrają bez Mauricio Borgesa i przede wszystkim rozgrywających Bruno i Williama. To spore osłabienie. Ok, są zdecydowanym faworytem, bo wkracza Leal, ale czy ekipa z Sanderem w składzie nie masz szans na seta? Wydaje mi się, że ma i to niemałe.
Transmisja na żywo w Internecie: USA vs Brazylia

MeczTypKursBuk
Polska – Australia1.set: 1 (-3,5)1.55Fortuna
USA – Brazylia3,5+1.76eTOTO

Prognozy: 6/10; 6/10.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.