STS okiem nowego typującego – jak wykorzystać promocje do maksimum?

Moment rejestracji u bukmachera jest tym, w którym można sięgnąć po jego zdecydowanie najlepszą ofertę promocyjną. Ta skierowana do nowych typujących już z samych swoich założeń musi być najatrakcyjniejsza. W końcu ma ich przekonać do założenia konta. A co tak właściwie da nam w STS rejestracja? Jak najpopularniejszy bukmacher w Polsce stara się przekonać do siebie swoich potencjalnych klientów?

sts promo nowe
STS okiem nowego typującego – jak wykorzystać promocje do maksimum?

Bonus powitalny

Pierwszą rzeczą, która powinna nam się nasunąć już przy zakładaniu konta jest bonus powitalny. W STS rejestracja uprawnia nas do skorzystania z takowego – całkowicie za darmo. Aby to jednak było możliwe, należy odhaczyć odpowiednią opcję właśnie przy przechodzeniu przez proces rejestracyjny (dla ułatwienia – zazwyczaj jest ona automatycznie zaznaczona przez bukmachera).

Nowy bonus powitalny w STS to dla nas możliwość wykonywania pewnych zadań (zwykle związanych z zawarciem konkretnego zakładu czy dokonaniem wpłaty) – wszystkie rządzą się swoimi zasadami i są oferowane na przejrzystych warunkach.

Oferta dla czujnych – kod na premie

STS to bukmacher, który wszystkim swoim klientom pozwala na skorzystanie z bonusu powitalnego – i to nie jest trudne. Chcąc jednak otrzymać od niego jeszcze więcej środków na start, możemy wykorzystać w STS kod promocyjny. O ile oczywiście wcześniej w jakiś sposób go zdobędziemy. Dystrybuowany jest on między innymi w naszym serwisie internetowym. Skorzystanie z niego nie kosztuje nic. Wystarczy więc, że wpiszemy go w odpowiednie miejsce formularza rejestracyjnego (pole Kod promocyjny).

Warto mieć na uwadze fakt, że bukmacher sam wypełnia to pole własnym, znacznie mniej wartościowym kodem. Aby więc zyskać więcej, należy podać taki mniej standardowy. Na przykład ten znaleziony w naszym serwisie internetowym.

Pamiętajmy jednak, że:

  • kod promocyjny STS pozwala nam wykorzystać tylko raz i wyłącznie w czasie zakładania konta,
  • środków nie wypłacimy od razu – będziemy musieli przeznaczyć je choć raz na zakład,
  • wartość kodu różni się zależnie od źródła i tego, jakie warunki ono sobie wynegocjowało.

Typowanie… stacjonarne

STS to nie tylko Internet, ale i lokale stacjonarne. Choć więc w STS rejestracja da nam bardzo wiele, regularne typowanie w jego salonach stacjonarnych może nam przynieść nawet 50 złotych miesięcznie. Wystarczy, że będziemy typować za minimum 15 złotych dziennie. 15 złotych otrzymamy po siedmiu, czternastu i dwudziestu jeden dniach. Warto mieć na uwadze fakt, że należy mieć aktywną kartę STS i typować właśnie przy jej użyciu (musi ona być oczywiście w pełni zweryfikowana).

Zakłady specjalne – Superoferta

Jako nowi typujący, musimy zwrócić szczególną uwagę na zakłady z tak zwanej “Superoferty”. STS, aby zachęcić do typowania właśnie u niego, oddaje nam do dyspozycji podwyższone kursy na najpopularniejsze zdarzenia i spotkania sportowe. Jeśli połączymy to z dodatkowymi środkami pochodzącymi z wyżej wspomnianych ofert promocyjnych, z pewnością zyskamy na tym jeszcze więcej i będziemy w stanie solidnie wejść w świat zakładów wzajemnych.

5 / 5. Ocen: 4

Jarosław Kowalski
Jarosław Kowalski
Redaktor naczelny serwisu Volley24.pl. Urodzony z piłką siatkową, od zawsze związany z dziennikiem siatkarskim, od niedawna w Volley24.pl.