STS z bonusem na Mistrzostwa Europy siatkarek!

Od blisko tygodnia rozgrywany jest turniej finałowy Mistrzostw Europy 2021 w piłce siatkowej kobiet. Jak przy okazji każdej dużej imprezy siatkarskiej, pojawiły się też dedykowane promocje bukmacherskie. Jedną z nich przygotował legalny bukmacher STS. Na czym dokładnie polega?

STS z bonusem na Mistrzostwa Europy siatkarek! (Fot.: STS/screen)

STS z bonusem na ME 2021 siatkarek

Dedykowany bonus od bukmachera STS z okazji EuroVolleyW 2021 przyznawany jest w ramach akcji „40 PLN z siatkówką”. Akcja prowadzona jest na oficjalnej stronie internetowej (www.sts.pl), w jej wersji mobilnej oraz w aplikacji mobilnej. Nie jest natomiast dostępna w punktach stacjonarnych.

Kto może skorzystać z opisywanej promocji bukmacherskiej na siatkówkę? Z regulaminu wynika, że oferta specjalna dostępna jest tylko dla adresatów wiadomości email, prywatnej wiadomości i sms, które chcąc skorzystać z bonusu w dniach 23-25.08.2021 muszą zapisać się do akcji, klikając przycisk „Weź udział”.

Następnie należy obstawić kupon AKO zawierający co najmniej 2 zdarzenia na siatkówkę z oferty przedmeczowej za minimum 60 PLN z kursem minimalnym kuponu na poziomie 2,50. Gdy taki kupon okaże się wygrany, uczestnik akcji otrzyma ekstra doładowanie konta bonusowego kwotą w wysokości 40 PLN.

Przyznany bonus bukmacherski podlega obrotowi w zakładach sportowych. W celu wypłaty środków należy wykonać obrót x3 przyznaną kwotą bonusową po kursie minimalnym 1,91. W przypadku bonusu 40 PLN, należy postawić łącznie zakłady za 120 PLN. Do obrotu nie zaliczają się kupony rozliczone w całości jako zwrot, po kursie 1,00 i kupony przegrane.

Oferta STS na Mistrzostwa Europy 2021 siatkarek zawiera ponad 20 zakładów na każde ze spotkań rozgrywanych niemal każdego dnia aż do 4 września. Można w niej znaleźć zakłady na zwycięzcę, liczbę punktów, handicapy setowe i punktowe oraz inne poboczne opcje.

STS kod na bonus dla nowych graczy

Poza okazjonalnymi bonusami, nowi gracze mogą również skorzystać z oferty powitalnej STS. Na stronie www.STS.pl do odebrania jest 29 PLN bez depozytu za założenie konta gracza. Wystarczy podać przy rejestracji kod promocyjny „BETONLINE”. Przy pierwszej wpłacie zgarnąć też można nawet 1200 PLN jako premię 100% od depozytu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 2

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.