Superliga: Zenit Kazań o krok od utraty tytułu, czy odwróci losy rywalizacji?! (Typy i Analiza)

We wtorek 7 maja czeka nas trzeci mecz rywalizacji o złoty medal Mistrzostw Rosji w piłce siatkowej mężczyzn. Po dwóch pierwszych spotkaniach wielka sensacja wisi w powietrzu, Zenit Kazań może stracić mistrzowski tytuł na rzec Kuzbassu Kemerowo.

Superliga: Zenit Kazań o krok od utraty tytułu, czy odwróci losy rywalizacji?! (Fot.: CEV)

Kuzbass Kemerowo vs Zenit Kazań

Do rozpoczęcia meczu nie pozostało już wiele czasu, więc bez zbędnych wstępów przechodzę do przedstawienia argumentów za typem w stronę gości dzisiejszego pojedynku.

Siatkarze Zenita co prawda przegrali na własnym parkiecie oba starcia (0:3 i 1:3), ale moim zdaniem wzięło się to po prostu z tego, że Władimir Alekna przykręcił swoim zawodnikom śrubę przed wielkim finałem rozgrywek Ligi Mistrzów CEV i stąd problemy z ograniem niżej notowanego rywala. Zresztą podobne miała we Włoszech Civitanova, która w Perugii nie ugrała nawet jednego seta. Po kilku dniach przerwy, już u siebie, udało się jednak wyrównać stan rywalizacji. W przypadku siatkarzy z Kazania może być podobnie.

Freebet od bukmachera STS, Kod: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Złapanie oddechu i świeżości powinno przełożyć się na lepszą grę. Potencjał zespołu jest oczywiście o niebo większy od tego, co są w stanie pokazać siatkarze z Kemerowa, którzy bazują przede wszystkim na doskonałej postawie atakującego Wiktora Połetajewa, który był w Zenicie, ale przegrał rywalizacją z Maksimem Michajłowem. Zresztą podobnie jak rozgrywający Kobzar z Butką. Dziś Michajłow, N’Gapeth, Anderson, Butko, Wierbow czy Wolwicz powinni pokazać miejsce w szeregu rywalowi.

Przynajmniej na to stawiam. Bez żadnych udziwnień w postaci handicapów setowych lub punktowych. Zresztą uważam, że zwyciężą nie tylko dziś, ale również w całej finałowej rywalizacji. Choć łatwo nawet takim gigantom nie będzie.

MeczTypKursBuk
Kuzbass – Zenit21,35forBET
Zwycięzca serii22,00STS

Prognozy: 8/10 i 6/10
Transmisja na żywo w Internecie: Kuzbass Kemerowo vs Zenit Kazań


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.