Tokio 2020 (Q): Czy Francja upora się ze Słowenią? (Typy i analiza)

W piątek rozpoczyna się sześć interkontynentalnych turniejów kwalifikacyjnych siatkarzy do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020. Jeden z nich odbędzie się w gdańsko-sopockiej ERGO Arenie. Typ długoterminowy podaliśmy już kilka dni temu, teraz pora wziąć pod lupę konfrontację Francuzów ze Słoweńcami.

SLNm: Brazylia na drodze Biało-Czerwonych! (Fot.: FIVB/volleyball.world)
Tokio 2020 (Q): Czy Francja upora się ze Słowenią? (Fot.: FIVB/volleyball.world)

Francja vs Słowenia

Za faworyta zmagań podczas polskiego turnieju uchodzą Biało-Czerwoni. Ich najgroźniejszym rywalem w powszechnej opinii bukmacherów mają być Francuzi. Kompletnie niedoceniani są z kolei Słoweńcy, co jest naszym zdaniem błędem oddsmakerów, który spróbujemy dziś wykorzystać.

Czasy, w których słoweńska drużyna narodowa była dość przeciętnym średniakiem europejskim dawno minęły. Wielu zapomina, że są to wicemistrzowie Starego Kontynentu z 2015 roku, a o ich sile stanowią gracze z bogatym doświadczeniem we włoskiej Serie A1. Co ciekawe w wielkim finale przegrali wówczas z Francją. Niby gładko, bo 0:3 i -10, ale dwa sety były grane na przewagi.

Dwa lata później nie było już tak dobrze, bo zajęli ósmą pozycję, ale „Trójkolorowi” byli tuż za nimi. Mało tego, w barażach o ćwierćfinałach słoweński zespół pokonał naszą reprezentację. Ta obecna ekipa specjalnie nie różni się od tej z 2015 roku. Kwestia trafienia z formą w odpowiednim czasie.

Betfan kod promocyjny

To właśnie z tego powodu, że europejska czołówka jest dosyć szeroka i bardzo wyrównana zdecydowaliśmy się typować dziś na Słowenię z handicapem. Wybraliśmy ten punktowy, bo wygląda wyjątkowo atrakcyjnie.

Kursy rzędu @1,10 na zwycięstwo Francuzów są nieporozumieniem i nie zmienimy zdania nawet wtedy, kiedy podopieczni Laurenta Tillie wygrają jakimś cudem 3x 25:15.

Dzięki ordynarnemu zbijaniu kursów na faworytów mamy fajne opcje gry na underdoga. Na ugranie seta przez Słowenię można złapać +-@1,85. Nieźle wygląda też typ na over setowy 3,5+. Bardzo duże value. Ale główny typ na ten pojedynek prezentujemy poniżej.

MeczTypKursBuk
Francja – Słowenia2 (+14,5)1.92Fortuna

Prognoza: 6/10
Transmisja na żywo w Internecie: Francja vs Słowenia!

Swój pierwszym mecz w piątek rozegrają też Biało-Czerwoni (godzina 17:00). Rywalem będzie Tunezja. Jesteśmy tak wielkim faworytem, że trudno znaleźć jakiś sensowny typ na to spotkanie, więc odpuszczamy. Nic na siłę. Niemniej dzięki wygranej Polski dzisiaj oraz w kolejnych meczach, gracze marki BetClic, którzy przystąpią do siatkarskiej promocji będą mogli wygrać nawet o 50% więcej.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.