Tokio 2020 (Q): Polska kontra Francja w sobotnim hicie kwalifikacji! (Typ i Analiza)

To już dziś po godzinie 15:00 tak naprawdę będą rozstrzygać się losy olimpijskiej przepustki, którą można wywalczyć podczas interkontynentalnego turnieju kwalifikacyjnego w gdańsko-sopockiej ERGO Arenie. Mowa oczywiście o starciu Biało-Czerwonych z „Trójkolorowymi”.

Tokio 2020 (Q): Polska kontra Francja w sobotnim hicie kwalifikacji! (Fot.: FIVB/volleyball.world)

Polska vs Francja

Po piątkowym spotkaniu Francuzów ze Słowenią, wygranym przez faworyta w stosunku 3:0, nie ma już żadnych wątpliwości, że to właśnie bezpośredni pojedynek naszych siatkarzy z podopiecznymi Laurenta Tillie zadecyduje o tym, która z tych dwóch ekip już podczas tego weekendu wywalczy olimpijską kwalifikację.

Oczywiście w przypadku zwycięstwa ekipy Vitala Heynena, czysto teoretycznie do powiedzenia będą coś mieli jeszcze Słoweńcy, którzy dziś prawdopodobnie do zera ograją Tunezyjczyków, ale działania na liczbach urojonych zostawmy matematykom.

Wracając do dzisiejszej potyczki, która będzie zarazem największym hitem drugiego dnia zmagań w interkontynentalnych turniejach kwalifikacyjnych siatkarzy, tym razem nie będziemy typować jej zwycięzcy. Zrobiliśmy to przy okazji analizy do typu długoterminowego i zdania nie zmieniamy.

Cashback na start

Dziś zdecydowanie najciekawszą opcją zakładu wydaje się być ten na over 3,5 seta bowiem naprawdę trudno sobie wyobrazić, żeby dzisiejsza konfrontacja miała zakończyć się na najkrótszym możliwym dystansie.

Jak mało prawdopodobny to scenariusz najlepiej pokazują ostatnie pojedynki bezpośrednie. Raz wygrywali jedni, raz drudzy, ale zaledwie 3 z 17 spotkań na przestrzeni ostatnich sześciu lat kończyło się wynikiem 3:0 lub 0:3.

Najczęściej o wyniku decydować musiał tie-break. Było ich aż dziesięć. W ostatnich siedmiu meczach wynik 3:0/0:3 padł tylko raz, a w trzech ostatnich, to się nie zdarzyło.

Betfan kod promocyjny

Mamy po prostu do czynienia ze zbyt klasowymi ekipami, które grają siatkówkę na zbliżonym poziomie, żeby losy meczu rozstrzygnęły się zaledwie w trzech partiach.

Propozycja typu na over 3,5 jest tą zdecydowanie najbezpieczniejszą, ale można również pokombinować z overami punktowymi, gdzie linie są niewiele większe niż 182,5.

MeczTypKursBuk
Polska – Francja3,5+1.44BetClic

Prognoza: 9/10
Transmisja na żywo w Internecie: Polska vs Francja


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.