Tokio 2020 (Q): Polska vs Słowenia – postawić kropkę nad „i”! (Typ i analiza)

W ostatnim meczu interkontynentalnego turnieju kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 reprezentacja Polski zmierzy się ze Słowenią. Początek o godzinie 15:00.

Tokio 2020 (Q): Polska vs Słowenia – postawić kropkę nad „i”! (Fot.: FIVB)

Polska vs Słowenia

Sytuacja w naszej grupie jest banalnie prosta. Biało-Czerwoni po zwycięstwach 3:0 nad Tunezją i Francją w zasadzie są już pewni zdobycia olimpijskiego biletu. Aby dopełnić formalności muszą wygrać zaledwie jednego seta w niedzielnej konfrontacji z drużyną narodową Słowenii.

Słoweńcy nie są oczywiście ostatnimi leszczami. To groźny przeciwnik, wicemistrz Starego Kontynentu z 2015 roku, a obecnie szeroka europejska czołówka. W składzie mają doświadczonych i ogranych we Włoszech graczy, więc nie można sobie pozwolić na jakiekolwiek zlekceważenie.

Betfan kod promocyjny

Jako że polscy siatkarze już jakiś czas temu wszystko podporządkowali występowi w Tokio, to można być absolutnie spokojnym, że do dzisiejszej rywalizacji podejdą absolutnie profesjonalnie, a jeśli tak będzie, nie powinni mieć najmniejszych problemów z realizacją celu nadrzędnego.

Słowenia w piątek przegrała 0:3 z Francją, pokazując chimeryczną siatkówkę. Sporo punktów tracili seriami. My „Trójkolorowych” zdeklasowaliśmy, więc jesteśmy naprawdę wielkim faworytem.

Kluczowy będzie pierwszy set, więc postanowiliśmy przygotować propozycję typu, który będzie ściśle z nią związany. Oto on:

MeczTypKursBuk
Polska – Słowenia1.set: 1 (-2,5)1.55Milenium

Prognoza: 7/10
Transmisja na żywo w Internecie: Polska vs Słowenia


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.