Tokio 2020 (Q): Polska vs Turcja i Niderlandy vs Niemcy w półfinałach eliminacji siatkarek! (Typy i analizy)

Szukanie niespodzianek w ostatnich meczach fazy grupowej europejskiego turnieju kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 nie wyszło nam na dobre, więc wracamy do standardowego grania na typy możliwie najpewniejsze. W sobotę pod lupę bierzemy oba półfinały zmagań w Apeldoorn i nie będziemy specjalnie oryginalni.

Tokio 2020 (Q): Polska vs Turcja i Niderlandy vs Niemcy w półfinałach eliminacji siatkarek! (Fot.: CEV) (Typy i analizy)

Niderlandy vs Niemcy (17:15)

Holenderki zwane od początku roku też Niderlandkami nie są w najlepszej formie. Pewne problemy zdrowotne hamują Sloetjes, Balkestein czy Plak, ale tak czy inaczej jest to zespół topowy, jeśli chodzi o Stary Kontynent, więc powinien zameldować się w wielkim finale i raczej go wygra, ale… Półfinał z Niemkami nie będzie raczej spacerkiem. Niemki w Apeldoorn pokazują chyba najlepszą siatkówkę, o czym przekonały się kolejno Turczynki, Belgijki i Chorwatki, z które łącznie były w stanie urwać zaledwie dwa sety. Świetna dyspozycja Lippmann i Orthmann na skrzydłach oraz piekielny serwis dają nadzieję nawet w konfrontacji z Oranje, które wybitnie nie leżą niemieckim siatkarkom. Bardzo wątpliwe, że ten pojedynek zakończy się w trzech partiach, bardzo.

betclic polska kod promocyjny
Kod promocyjny na cashback w BetClic Polska

Polska vs Turcja (20:45)

Podobnie widzimy drugie z sobotnich starć. Z tym, żę jeśli porównać występy na samym tylko turnieju w Apeldoorn to Biało-Czerwone grają dużo lepszą siatkówkę od Turczynek, które uległy 1:3 Niemkom, zgubiły seta z Chorwacją i strasznie męczyły się w decydującym meczu z Belgijkami. W tym ostatnim zagrały najlepiej i nawet prowadziły 2:0 w setach, ale później ich gra się posypała, co pokazuje, że poza swoim terenem są do ogrania przez każdą ekipę z szeroko rozumianej europejskich czołówki. Polki przeciwko Oranje (3:1) zagrały swój najlepszy mecz od dziesięciu lat i jeśli to powtórzą dziś, spokojnie mogą ograć Turcję. Tylko czy będą w stanie zagrać tak dobrze drugi raz z rzędu? Trudno przewidzieć, dlatego nie porywamy się z motyką na słońce i nie gramy na underdoga tylko na spokojnie over setowy.

Darmowy zakład w Fortunie!
Darmowy zakład w Fortunie!
MeczTypKursBuk
Holandia – Niemcy3,5+1,48BetClic
Polska – Turcja3,5+1,44BetClic

Prognozy: 8/10; AKO: @2,13.
Olimpijskie turnieje kwalifikacyjne żywo w Internecie!

Betfan kod promocyjny na bonus
Polski bukmacher Betfan – Nowy kod promocyjny na bonus

Luźne rozkminy: Gdybyśmy mieli typować zwycięzców półfinałów to wskazalibyśmy prawdopodobnie na Niderlandki (Holenderki), które w ostatnich latach regularnie radziły sobie z Niemkami, a teraz dysponują także atutem własnego boiska oraz chyba na Polki, którym Turczynki wybitnie w ostatnich latach nie leżały, ale wydaje się, że tu i teraz Biało-Czerwone powinny być w stanie nawiązać walkę i w końcu być może wygrać, bo grają swoją najlepszą siatkówkę od dekady, a rywalki mocno straciły na jakości w porównaniu do EuroVolley 2019. Tyle tylko, że nie zamierzamy się pakować w żaden z tych typów, bo tu naprawdę może zdecydować dyspozycja dnia, której nikt nie jest w stanie przewidzieć.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.