Trefl i ZAKSA nadrobią ligowe zaległości (Typy i Analiza)

We wtorek 5 marca odbędzie się zaległy mecz 17. kolejki rozgrywek PlusLigi, w którym dojdzie do pojedynku Trefla Gdańsk z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Początek o godzinie 20:30.

Trefl i ZAKSA nadrobią ligowe zaległości (Fot. CEV)

Trefl Gdańsk vs ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Choć to gdańszczanie awansowali do ćwierćfinałów Ligi Mistrzów CEV, a kędzierzynianie odpadli z tych rozgrywek już na etapie fazy grupowej, to chyba nikt nie ma wątpliwości, że to przyjezdni są zdecydowanym faworytem dzisiejszej konfrontacji. Konfrontacji, która jest meczem o coś dla obu zespołów.

Podopieczni Andrei Anastasiego wciąż mogą łudzić się, że są w stanie awansować do fazy play-off, choć zajmują dopiero dziesiątą pozycję w stawce i do szóstego miejsca tracą aż dziesięć oczek. Drużyna Andrei Gardiniego potrzebuje z kolei punktów, żeby zapewnić sobie pierwsze miejsce po rundzie zasadniczej.

freebet sts
Freebet od bukmachera STS, Kod: BETONLINE

Wydaje się, że o realizację celu będzie dużo łatwiej przyjezdnym, którzy na krajowych parkietach przegrali do tej pory zaledwie dwie z dwudziestu trzech konfrontacji. Obie zresztą w PlusLidze. Bilans Trefla jest dużo gorszy, bo mowa o zaledwie ośmiu zwycięstwach i aż jedenastu porażkach. W samej tylko lidze.

ZAKSA wciąż musi sobie radzić bez Sama Deroo, ale robi to doskonale. W weekend przekonująco wygrała w Zawierciu (3:1), czyli na najtrudniejszym terenie w rozgrywkach. Skoro tam się udało, to czemu ma się nie udać w Gdańsku? Spodziewam się tu w miarę łatwego kompletu punktów.

Prognozy: 7/10 i 6/10
Transmisja na żywo w Internecie: Trefl Gdańsk vs ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

MeczTypKursBukmacher
Trefl – ZAKSA2 (-1,5)1.50STS
Trefl – ZAKSA2 (-10,5)1.70forBET

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.