Trzeci Dzień Final Six SLN 2019 w Nanjing! (Typy i Analizy)

Trzeci dzień rywalizacji w turnieju finałowym Siatkarskiej Ligi Narodów 2019 kobiet w chińskim Nanjing będzie chyba najtrudniejszym do typowania. W pierwszej grupie zmierzą się bowiem ekipy już pewne awansu, a w drugiej dojdzie do pojedynku dwóch pokonanych przez Turczynki.

Trzeci Dzień Final Six SLN 2019 w Nanjing! (Fot.: FIVB/volleyball.world)
Trzeci Dzień Final Six SLN 2019 w Nanjing! (Fot.: FIVB/volleyball.world)

USA vs Brazylia

Oba zespoły wygrały z Polską i są już pewne udziału w sobotnich półfinałach drugiej edycji FIVB Volleyball Nations League 2019. Obrończynie tytułu, a więc Amerykanki, na tle Biało-Czerwonych zaprezentowały się lepiej i to również one są faworytkami piątkowej konfrontacji. Tyle, że tak naprawdę trudno pokusić się tutaj o w miarę pewny typ, bo nie da się przewidzieć, na jakie składy zdecydują się Karch Kiraly i Ze Roberto. Z tego powodu trzeba być bardzo ostrożnym w swoich prognozach. Tak czy inaczej, zespół z Ameryki Północnej od początku tej edycji wygląda lepiej, bez względu na to czy występuje pierwsza, druga czy trzecia szóstka, jak było to w pierwszych dwóch tygodniach zmagań.
Transmisja na żywo w Internecie: USA vs Brazylia

Darmowa gotówka za zakłady bukmacherskie

Włochy vs Chiny

Przed startem turnieju, kiedy okazało się, że Chinki przystąpią do niego de facto kadrą „B”, byłem przekonany, że Włoszki bez trudu pokonają Azjatki i awansują do półfinału, a później do finału, w którym przyjdzie im się zmierzyć najpewniej z USA. Reprezentacja „Państwa Środka” z Turczynkami zagrała na spodziewanym przeze mnie poziomie i przegrała 1:3. Problem w tym, że Italia z tym samym rywalem przegrała do zera i zaprezentowała się tragicznie. Tak, jakby od tygodnia zawodniczki nie wychodziły z siłowni. Mogę tylko zgadywać, że wpływ na to miała aklimatyzacja, bo dziewczyny przecież nie są w fazie ciężkiego treningu. Ostatnio miały sporo wolnego i łapały świeżość. Jeśli moje przewidywania są słuszne, to jutro Egonu i spółka pokażą swoją siatkówkę, co spokojnie powinno pozwolić ograć Chinki.
Transmisja na żywo w Internecie: Włochy vs Chiny

MeczTypKursBuk
USA – Brazylia11.59forBET
Włochy – Chiny1 (-1,5)1.50STS

Prognozy: 6/10, 6/10.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.