Turniej finałowy Puchar Polski 2018/19 (Typy i Analizy)

W sobotę 26 i w niedzielę 27 stycznia we wrocławskiej hali „Orbita” rozegrany zostanie turniej finałowy Pucharu Polski w piłce siatkowej mężczyzn. Kto wystąpi w wielkim finale imprezy, a następnie sięgnie po trofeum? 

Final Four Pucharu Polski mężczyzn
Final Four Pucharu Polski mężczyzn

Odpowiedź na pierwszą część pytania poznamy już dziś około godziny 20:30, kiedy zakończy się drugi z zaplanowanych na sobotę półfinałów. Zanosi się na masę emocji i pokaz siatkówki na najwyższym poziomie. Przynajmniej tym krajowym.

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle vs Aluron Virtu Warta Zawiercie (godzina 14:45): Zdecydowanym faworytem pierwszej konfrontacji w 1/2 finału Pucharu Polski 2018/19 są kędzierzynianie, którzy w obecnym sezonie w rodzimych rozgrywkach jeszcze nie przegrali, a w ćwierćfinale krajowego pucharu wręcz zdemolowali PGE Skrę Bełchatów, wygrywając bez straty seta. Siatkówka lubi niespodzianki, ale tutaj bym się jej nie spodziewał. Nawet pod nieobecność Sama Deroo, który jest kontuzjowany. Prognoza: 8/10.

Jastrzębski Węgiel vs ONICO Warszawa (godzina 18:00): Więcej emocji powinno nas czekać w drugim z półfinałów, gdzie jastrzębianie zmierzą się w warszawianami. Ostatnią bezpośrednią konfrontację wygrali zawodnicy ze stolicy, ale dopiero po tie-breaku. Wiele wskazuje na to, że również dzisiejsza potyczka będzie bardzo zacięta i raczej na trzech partiach się nie skończy. Zespoły dysponują porównywalnym potencjałem i o końcowym wyniku może zdecydować dosłownie dyspozycja dnia jednego z zawodników pokroju Bartosza Kurka czy Dawida Konarskiego. Prognoza: 8/10.

Wybiegając nieco w przód, a więc do niedzielnego finału, wydaje się, że pod nieobecność belgijskiego przyjmującego, realne szanse na sięgnięcie po trofeum będzie miał zwycięzca drugiej konfrontacji, więc odradzam typy na ZAKSĘ w kontekście wygranej w całym Final Four Pucharu Polski 2018/19.

MeczTypKursBukmacher
ZAKSA – Warta11.32Etoto
JW – ONICO 3,5+1.43TOTALbet

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.