Turniej finałowy TAURON Pucharu Polski 2023 zbliża się wielkimi krokami!

Już w ostatni weekend lutego w TAURON Arenie Kraków rozegrany zostanie turniej finałowy TAURON Pucharu Polski 2023 Mężczyzn, w którym zagrają cztery najlepsze drużyny obecnego sezonu w PlusLidze. Do sprzedaży trafiła właśnie nowa pula biletów. Jak i gdzie je można kupić?

Fot.: PLS via @PlusLiga on Twitter

TAURON Puchar Polski 2023: Nowa pula biletów w sprzedaży

W dniach 25-26 lutego w krakowskiej TAURON Arenie czeka nas wielkie święto siatkówki, czyli Final Four TAURN Pucharu Polski 2023. Do najlepszej czwórki rozgrywek awansowały najlepsze cztery zespoły fazy zasadniczej PlusLigi 2022/23, w tym trzech uczestników fazy pucharowej Ligi Mistrzów CEV. Trudno obecnie o lepszą obsadę finałów pucharowych zmagań.

W pierwszym półfinale, zaplanowanym na godzinę 14:45 w sobotę 25 lutego, broniąca tytułu Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zmierzy się z Aluronem CMC Wartą Zawiercie, czyli będziemy mieli powtórkę dwumeczu o ćwierćfinał wspomnianej już siatkarskiej LM 20222/23.

W drugim półfinale, w sobotę 25 lutego o godzinie 18:00, prowadząca w tabeli PlusLigi 2022/23 Asseco Resovia Rzeszów zagra z Jastrzębskim Węglem, wiceliderem PlusLigi, ćwierćfinalistą LM i aktualnym wicemistrzem Polski. Będzie się działo, więc nie dziwi gigantyczne zainteresowanie kibiców wejściówkami na to wydarzenie.

Zapowiada się niezwykły turniej, stojący na bardzo wysokim poziomie. Jestem bardzo szczęśliwy i dumny, że, jako Polska Liga Siatkówki, możemy pozwolić sobie na to, by rozegrać turniej finałowy TAURON Pucharu Polski w tak wielkiej i wspaniałej hali. Bez wątpienia warto ostatni weekend lutego spędzić z nami w Krakowie, bo to będzie w tym czasie serce siatkówki – podkreśla prezes Polskiej Ligi Siatkówki S.A. Artur Popko.

Ceny biletów na turniej finałowy zmagań o krajowy puchar, których sprzedaż odbywa się za pośrednictwem platformy eBilet.pl, rozpoczynają się już od 30 złotych. W zależności od kategorii na każdy dzień turnieju bilety kosztują od 30 do 80 zł. Karnet na oba dni turnieju, obejmujący oba spotkania półfinałowe oraz niedzielny finał, kosztuje od 40 do 140 złotych.

Terminarz turnieju finałowego TAURON Pucharu Polski 2023

Fot.: PLS via plusliga.pl

Wielki finał TAURON Pucharu Polski 2023 Mężczyzn odbędzie się w niedzielę 26 lutego o godzinie 14.45 i będzie transmitowany w Polsacie Sport oraz na platformie internetowej Polsat Box Go tak jak oba półfinały.

5 / 5. Ocen: 1

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.