Tylko 3 grudnia kod promocyjny na darmowe 5 PLN w LvBET!

W ramach swojego kalendarza adwentowego, w którym codziennie można znaleźć nowe promocje bukmacherskie, marka LvBET oferuje we wtorek 3 grudnia darmowy zakład! Z tego tekstu dowiesz się jak go odebrać.

Tylko 3 grudnia kod promocyjny na darmowe 5 PLN w LvBET!

Kod promocyjny LvBET

Na czym dokładnie polega zaplanowana na wtorek 3 grudnia 2019 roku promocja legalnego bukmachera LvBET? Nie jest to z pewnością najbardziej skomplikowana z akcji, jakie oferują graczom operatorzy zakładów wzajemnych.

Wystarczy bowiem zalogować się na swoje internetowe konto bukmacherskie w serwisie online wskazanej powyżej marki, a następnie wpisać ekskluzywny kod promocyjny, który uprawnia do odebrania freebeta o równowartości 5 PLN.

Środki te zostaną przyznane w formie bonusu bukmacherskiego, a więc przed wypłatą będą musiały zostać postawione w zakładach sportowych. Jakie są warunki obrotu?

„Kwota bonusu musi być obrócona przynajmniej trzy (3) razy w terminie do 30 dni od momentu jej przyznania, z ostatecznym kursem minimalnym 1.75” – czytamy w regulaminie opisywanego promo.

Kod na bonus jaki należy wpisać w celu odebrania darmowego zakładu (zakładka Moje Konto – Kod Promocyjny), to hasło o treści: „LVBET5PLN„.

Betfan kod promocyjny na bonus
Polski bukmacher Betfan – Nowy kod promocyjny na bonus

LvBET pakiet powitalny

Poza promocjami wynikającymi z Kalendarza Adwentowego 2019 LvBET na nowych graczy czeka także tradycyjny pakiet powitalny, w skład którego wchodzą bonusy od pierwszych depozytów, a także darmowy zakład.

Ten ostatni można odebrać już po założeniu konta. W tym celu należy skontaktować się z działem promocji wskazanej marki za pośrednictwem adresu e-mail, wpisując w tytule Bonus Bez Depozytu. Tą drogą nowo zarejestrowany użytkownik może uzyskać Freebet 20 PLN.

Dodatkowe środki na grę w zakładach bukmacherskich uzależnione są od wysokości pierwszej i drugiej wpłaty. Mowa o maksymalnych premiach bukmacherskich w wysokości 1 000 i 500 PLN maksimum. Łącznie można więc zgarnąć w bonusach nawet 1 520 PLN na start.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.