Legalny bukmacher STS przygotował dla swoich klientów promocję, w ramach której można zgarnąć voucher na grę w zakładach bukmacherskich.

Tylko 9 i 10 lipca bonus w aplikacji mobilnej w STS!

Bonus mobilny

Tytułowa promocja mobilna została pomyślana w związku ze startem eliminacji piłkarskiej Ligi Mistrzów UEFA 2019/20, ale mogą z niej skorzystać także użytkownicy, którzy interesują się innymi dyscyplinami, w tym siatkówką.

Obstawianie bez podatku legalnie! Legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Co trzeba zrobić, żeby zgarnąć opisywany bonus? Na wstępie należy zaznaczyć, że mogą po niego sięgnąć wyłącznie osoby, które do tej pory nie korzystały z aplikacji mobilnej marki STS.

Kolejnym krokiem jest pobranie oprogramowania na urządzenia przenośne z Androidem lub iOS z oficjalnej strony internetowej – www.STS.pl i jego instalacja.

Następnie wystarczy zalogować się na swoje internetowe konto bukmacherskie i potwierdzić chęć odebrania vouchera 40 PLN w sekcji Bonusy i akcje (boczne menu aplikacji).

Przyznana premia nie może zostać od razu wypłacona. Akcja wymaga bowiem trzykrotnego obrotu w zakładach sportowych, do którego zaliczane są stawki wyłącznie z wygranych kuponów.

Freebet od bukmachera STS, Kod: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Rejestracja konta online

Nie masz jeszcze swojego konta online w STS? Jeśli jesteś pełnoletni możesz założyć je w każdej chwili bez wychodzenia z domu i żadnych opłat. Wystarczy odwiedzić portal operatora i wypełnić formularz rejestracji.

W trakcie tego procesu możesz również skorzystać z ekskluzywnego kodu promocyjnego o treści „BETONLINE„, dzięki któremu zyskasz więcej niż w ramach standardowej oferty powitalnej.

Na tę chwilę poza zakładem bez depozytu składa się obecnie również bonus od pierwszej wpłaty – 100% do 1 200 PLN.


Bukmacher STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl