Tylko 9 i 10 lipca bonus w aplikacji mobilnej w STS!

Legalny bukmacher STS przygotował dla swoich klientów promocję, w ramach której można zgarnąć voucher na grę w zakładach bukmacherskich.

Tylko 9 i 10 lipca bonus w aplikacji mobilnej w STS!

Bonus mobilny

Tytułowa promocja mobilna została pomyślana w związku ze startem eliminacji piłkarskiej Ligi Mistrzów UEFA 2019/20, ale mogą z niej skorzystać także użytkownicy, którzy interesują się innymi dyscyplinami, w tym siatkówką.

Co trzeba zrobić, żeby zgarnąć opisywany bonus? Na wstępie należy zaznaczyć, że mogą po niego sięgnąć wyłącznie osoby, które do tej pory nie korzystały z aplikacji mobilnej marki STS.

BukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachKod: BETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Kolejnym krokiem jest pobranie oprogramowania na urządzenia przenośne z Androidem lub iOS z oficjalnej strony internetowej – www.STS.pl i jego instalacja.

Następnie wystarczy zalogować się na swoje internetowe konto bukmacherskie i potwierdzić chęć odebrania vouchera 40 PLN w sekcji Bonusy i akcje (boczne menu aplikacji).

Przyznana premia nie może zostać od razu wypłacona. Akcja wymaga bowiem trzykrotnego obrotu w zakładach sportowych, do którego zaliczane są stawki wyłącznie z wygranych kuponów.

Freebet od bukmachera STS, Kod: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Rejestracja konta online

Nie masz jeszcze swojego konta online w STS? Jeśli jesteś pełnoletni możesz założyć je w każdej chwili bez wychodzenia z domu i żadnych opłat. Wystarczy odwiedzić portal operatora i wypełnić formularz rejestracji.

W trakcie tego procesu możesz również skorzystać z ekskluzywnego kodu promocyjnego o treści „BETONLINE„, dzięki któremu zyskasz więcej niż w ramach standardowej oferty powitalnej.

Na tę chwilę poza zakładem bez depozytu składa się obecnie również bonus od pierwszej wpłaty – 100% do 1 200 PLN.


Bukmacher STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Ekspert siatkówki
Ekspert siatkówki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.

Siatkarskie Typy

betfan cashback