Tylko do 12 maja nawet 200 PLN bonusu od LvBET!

Na drugi tydzień maja legalny bukmacher LvBET przygotował dla swoich stałych klientów ofertę specjalną, dzięki której można zgarnąć nawet 200 PLN dodatkowych środków na grę. Choć na grafice znajduje się futbolówka, a nie piłka do siatkówki, to bonus można wykorzystać również na zakłady związane ze sportem, któremu poświęcony jest ten blog. Chcesz poznać szczegóły?

Tylko do 12 maja nawet 200 PLN bonusu od LvBET!

Bonus od depozytu

Tytułowa promocja dedykowana jest wszystkim klientom wskazanej na wstępie marki, którzy w przeszłości dokonali przynajmniej jednej wpłaty na swoje internetowe konto bukmacherskie. Tacy gracze mogą zgarnąć bonus od depozytu, jeśli zdecydują się wpłacić kolejne środki pomiędzy 7 a 12 maja włącznie (do godziny 23:59).

Minimalna wpłata, kwalifikująca użytkownika LvBET do opisywanej akcji, wynosi 25 PLN. Maksymalny bonus to z kolei 200 PLN. Otrzymają go osoby, które zdecydowały się złożyć depozyt w wysokości 400 PLN lub więcej. Mamy więc do czynienia z premią 50% od wpłaty.

Dodatkowe środki, które zostaną przyznane automatycznie i tylko dla pierwszej wpłaty we wskazanym okresie, należy wykorzystać na udział w zakładach sportowych. Będzie można postawić za nie kupon KOMBI z minimum trzema zdarzeniami o łącznym kursie minimalnym 2,50 (kurs minimalny każdego typu to 1,25).

Rejestracja konta online

Zainteresowała Cię opisywana oferta specjalna, ale nie masz jeszcze swojego konta w serwisie online marki LvBET? Możesz założyć je w każdej chwili bez wychodzenia z domu i całkowicie za darmo.

Wystarczy wypełnić formularz na oficjalnym portalu internetowym wskazanej firmy bukmacherskiej, w którym należy podać dane osobowe i załączyć skany dowodu tożsamości wymagane do weryfikacji.

Wypełniając kolejne pola podczas rejestracji możesz skorzystać też z kodu promocyjnego o treści „BETONLINE”, dzięki któremu można zgarnąć darmowy zakład o wartości 20 PLN.

Pakiet powitalny LvBET

To jednak nie wszystko. Na nowych graczy czeka również standardowa oferta powitalna, a więc promocja dedykowana wyłącznie osobom, które zdecydowały się założyć swoje konto online.

W chwili obecnej pakiet na start LvBET składa się z bonusów od dwóch pierwszych depozytów. Za pierwszą wpłatę można trzymać premię 100% do 1 000 PLN, a za drugą 50% do 500 PLN.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.