Tylko do 28 lutego bonus do 400 PLN od LvBET!

Choć bonus dla stałych graczy legalnego bukmacher LvBET został pomyślany z okazji zmagań w piłkarskiej Lidze Mistrzów UEFA, to mogą z niego skorzystać również osoby interesujące się i typujące zdarzenia z innych dyscyplin. Maksymalnie można zgarnąć równowartość 400 PLN. Ale tylko do przedostatniego dnia bieżącego miesiąca!

Tylko do końca lutego bonus do 400 PLN od LvBET!

LvBET bonus do 400 PLN dla stałych graczy

Tytułowa promocja bukmacherska wystartowała w poniedziałek 24 lutego i obowiązuje dokładnie do godziny 23:59 w piątek 28 lutego. Mogą z niej skorzystać wszyscy klienci legalnego bukmachera LvBET, którzy zarejestrowali się w serwisie online tej marki.

Bonus od depozytu, jak sama nazwa wskazuje, uzależniony jest od wielkości wpłaty własnej. Trzeba jednak pamiętać, że zostanie on dopisany do konta gracza w momencie, kiedy ten podczas dokonywania depozytu zaznaczy dostępną opcję „Bonus do 400 PLN bez mnożnika”.

WAŻNE! W przypadku opisywanej akcji jej uczestnik może liczyć na premię bukmacherską w wysokości 50% wpłaty. Przy czym minimalna kwota depozytu uprawniająca do odebrania bonusu wynosi 25 PLN, a maksymalny bonus to 400 PLN przy wpłacie co najmniej 800 PLN.

Środki bonusowe będą dostępne przez 30 dni. W tym czasie użytkownik musi dokonać wymaganego regulaminem obrotu (3x po kursie @1,75 w zakładach sportowych), zanim kwota depozytu i bonusu będą odblokowane i możliwe do wypłaty na konto bankowe gracza.

Szczegółowy regulamin opisywanego promo znajduje się na oficjalnej stronie internetowej bukmachera – www.LvBET.pl.

Betfan kod promocyjny na bonus
Polski bukmacher Betfan – Nowy kod promocyjny na bonus

Oferta powitalna LvBET

Marka LvBET, podobnie jak wszystkie inne firmy na legalnym rynku zakładów bukmacherskich w Polsce, poza promocjami dla stałych klientów ma również oferty specjalne dedykowane wyłącznie nowo zarejestrowanym graczom.

Obecnie pakiet powitalny LvBET składa się z bonusów z mnożnikiem, dzięki którym nowy klient wskazanego operatora zakładów wzajemnych może zgarnąć premię w wysokości 100% do równowartości 1 000 PLN w przypadku pierwszego depozytu i 50% do 500 PLN w przypadku drugiego.

Już za samą rejestrację i pełną weryfikację konta można także odebrać darmowy zakład bez depozytu o równowartości 20 PLN (tzw. freebet), ale w tym celu trzeba zgłosić się drogą mailową do organizatora akcji – bukmachera LvBET.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.