Po wtorkowej porażce ZAKSY Kędzierzyn-Koźle z Cucine Lube Civitanovą (0:3) czas na kolejne występy polskich zespołów w Lidze Mistrzów siatkarzy. Z okazji meczu PGE Skry Bełchatów bukmacher Totolotek przygotował nawet specjalną promocję!

Tylko dziś siatkarski freebet w Totolotku!
Tylko dziś siatkarski freebet w Totolotku!

Środowa oferta specjalna skierowana jest do wszystkich klientów marki Totolotek. Także do tych, którzy jeszcze nie posiadają swojego internetowego konta, ale otworzą je w dniu dzisiejszym. Można to zrobić na oficjalnej stronie marki w zaledwie kilka minut.

Obstawianie bez podatku legalnie! Legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Jak zdobyć tytułowy freebet? Wystarczy w dniu dzisiejszym, a więc w środę 16 stycznia 2019 roku, postawić zakład na spotkanie Siatkarskiej Ligi Mistrzów CEV za minimum 50 PLN.

WAŻNE! Siatkarską promocją objęte są tylko i wyłącznie zakłady proste, a więc składające wyłącznie z jednego zdarzenia. Minimalny kurs takiego typu to 1,05.

Każdy uczestnik akcji może otrzymać tylko jeden darmowy zakład o wartości 20 PLN. Po należy bonus nie trzeba się nigdzie zgłaszać, ani zapisywać. Trafi on na konta uprawnionych automatycznie.

Na wykorzystanie bonusowych środków gracze mają dokładnie 30 dni, a gratisowy kupon musi zawierać co najmniej jedno zdarzenie o kursie minimalnym 1,50.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl