Tylko do piątku 5 lipca klienci legalnego bukmachera TOTALbet mogą odebrać urodzinowy bonus marki, która właśnie świętuje swoje pierwsze urodziny.

Urodzinowy reload bonus w TOTALbet!
Urodzinowy reload bonus w TOTALbet!

Urodzinowy bonus TOTALbet

Z okazji pierwszej rocznicy obecności na polskim rynku zakładów bukmacherskich firma TOTALbet przygotowała dla swoich graczy specjalną promocję, tzw. reload bonus, który można zgarnąć w dniach 3-5 lipca (środa-piątek).

Obstawianie bez podatku legalnie! Legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Opisując tytułowe promo bukmacherskie w największym skrócie, polega ono na tym, że organizator akcji podwoi pierwszą wpłatę we wskazanym okresie do maksymalnie 500 PLN.

WAŻNE! Po dokonaniu wpłaty bonus pozostaje nieaktywna do czasu aktywacji. Polega ona na dokonaniu jednokrotnego obrotu depozytem na przynajmniej dwóch różnych kuponach online SOLO lub AKO o łącznym kursie minimalnym 2,00 każdy.

Sama premia od depozytu również podlega obrotowi w zakładach sportowych zanim możliwa będzie wypłata środków na konto bankowe. Wymagany jest sześciokrotny obrót w terminie 30 dni od aktywacji bonusu.

Rejestracja konta online

Osoby, które nie mają jeszcze swojego internetowego konta bukmacherskiego mogą założyć je na oficjalnym portalu TOTALbet, gdzie znajduje się specjalny formularz.

Już za samo założenie i pełną aktywację konta online, która polega na przesłaniu skanów dokumentu tożsamości, na nowo zarejestrowanych klientów wskazanego powyżej operatora czeka freebet 10 PLN.

To jednak nie wszystko. Mogą oni skorzystać również z tradycyjnego bonusu od pierwszej wpłaty. Obecnie mowa o premii 100% do 500 PLN maksimum.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl