Urodzinowy reload bonus w TOTALbet!

Tylko do piątku 5 lipca klienci legalnego bukmachera TOTALbet mogą odebrać urodzinowy bonus marki, która właśnie świętuje swoje pierwsze urodziny.

Urodzinowy reload bonus w TOTALbet!
Urodzinowy reload bonus w TOTALbet!

Urodzinowy bonus TOTALbet

Z okazji pierwszej rocznicy obecności na polskim rynku zakładów bukmacherskich firma TOTALbet przygotowała dla swoich graczy specjalną promocję, tzw. reload bonus, który można zgarnąć w dniach 3-5 lipca (środa-piątek).

Opisując tytułowe promo bukmacherskie w największym skrócie, polega ono na tym, że organizator akcji podwoi pierwszą wpłatę we wskazanym okresie do maksymalnie 500 PLN.

WAŻNE! Po dokonaniu wpłaty bonus pozostaje nieaktywna do czasu aktywacji. Polega ona na dokonaniu jednokrotnego obrotu depozytem na przynajmniej dwóch różnych kuponach online SOLO lub AKO o łącznym kursie minimalnym 2,00 każdy.

Sama premia od depozytu również podlega obrotowi w zakładach sportowych zanim możliwa będzie wypłata środków na konto bankowe. Wymagany jest sześciokrotny obrót w terminie 30 dni od aktywacji bonusu.

Rejestracja konta online

Osoby, które nie mają jeszcze swojego internetowego konta bukmacherskiego mogą założyć je na oficjalnym portalu TOTALbet, gdzie znajduje się specjalny formularz.

Już za samo założenie i pełną aktywację konta online, która polega na przesłaniu skanów dokumentu tożsamości, na nowo zarejestrowanych klientów wskazanego powyżej operatora czeka freebet 10 PLN.

To jednak nie wszystko. Mogą oni skorzystać również z tradycyjnego bonusu od pierwszej wpłaty. Obecnie mowa o premii 100% do 500 PLN maksimum.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.