Legalny bukmacher BetFan w ramach promocji „Bez Podatku Extra” oferuje swoim graczom wygrane większe nawet o 20%. Zainteresowany szczegółami?

W BetFan wygrane większe nawet o 20%!

Nawet +20% do wygranych w BetFan

Opisywana oferta dedykowana jest pełnoletnim klientom marki BetFan, który działa na polskim rynku zakładów bukmacherskich legalnie, na podstawie licencji przyznanej przez Ministerstwo Finansów.

Obstawianie bez podatku legalnie! Legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Co trzeba zrobić, żeby móc się cieszyć de facto z gry bez podatku? Należy spełnić kilka warunków, które precyzyjnie opisane są w regulaminie promocji „Bez Podatku Extra”.

W jej ramach gracz może uzyskać premię bukmacherską w wysokości +14% lub +20% do wygranej. Zależy to od kilku czynników. W pierwszym z wariantów warunki są następujące:

  • minimum 2 zdarzenia na kuponie;
  • łączny kurs minimalny – 2.00;
  • minimalny kurs każdego zdarzenia – 1.25;
  • nie dotyczy sportów wirtualnych;
  • nie dotyczy zakładów systemowy.

W wariancie z bonusem +20% liczba zdarzeń na kuponie rośnie do minimum 4, a łączny kurs minimalny do 4,00. Promo nie obejmuje zakładów na turnieje tenisowe rangi ITF.

W obu przypadkach gracz otrzymuje wygraną, która nie jest pomniejszona o podatek od zakładów wzajemnych, który de facto bierze na siebie organizator akcji. W drugim przypadku wypłaca nawet dodatkowe 6% premii.

Betfan kod promocyjny

Bonus i kod promocyjny dla nowych graczy

Osoby, które nie mają jeszcze swojego internetowe konta bukmacherskiego u operatora BetFan, mogą je założyć na oficjalnym portalu marki.

Wystarczy wypełnić formularz w serwisie online, co jest całkowicie bezpłatne i zajmuje zaledwie kilka minut. Opcjonalnie podczas rejestracji można również użyć kodu promocyjnego „BETONLINE”.

Na nowo zarejestrowanych graczy czeka także pakiet powitalny, który składa się z trzech bonusów od depozytu. W sumie równowartość nawet 3 000 PLN!


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl