W PZBuk bonus 150% dla nowych graczy!

W ramach tytułowej oferty specjalnej, która obowiązywać będzie do godziny 23:59 w dniu 31 sierpnia 2019 roku, można zgarnąć nawet 300 PLN dodatkowych środków na grę w zakładach sportowych! Zainteresowany?

W PZBuk bonus 150% dla nowych graczy!
W PZBuk bonus 150% dla nowych graczy!

Wpłacasz 200, grasz za 500 w PZbuk

Opisywana oferta powitalna skierowana jest wyłącznie do nowo zarejestrowanych klientów marki PZBuk oraz do graczy posiadających już swoje konto w serwisie online, którzy dotychczas nie skorzystali z żadnej innej premii na start.

Co trzeba zrobić, żeby sięgnąć po bonus 150% od pierwszej wpłaty w PZbuk do kwoty maksymalnej 300 PLN? Pierwszym krokiem jest założenie internetowego konta bukmacherskiego.

Następnie trzeba przejść pozytywnie proces weryfikacji numeru telefonicznego. Później czas na depozyt minimum 100 PLN, podczas którego należy aktywować premię na start.

Wysokość bonusu powitalnego uzależniona jest od kwoty dokonanej wpłaty, co oznacza, że po wpłaceniu 100 PLN gracz otrzyma 150 PLN premii.

Dopiero przy wpłacie 200 PLN można zgarnąć maksymalny bonus, czyli 300 PLN na grę w zakładach bukmacherskich, co daje w sumie 500 PLN na grę w zakładach bukmacherskich.

Środki te podlegają czterokrotnemu obrotowi na portalu PZBuk.pl w zanim ich wypłata będzie możliwa (depozyt+premia) po kursie minimalnym 2,00 na zakładach wielokrotnych (kombi/ako). Jest na to 60 dni.

Kody promocyjne bukmacherów

Bukmacherzy działający legalnie na terenie Polski często mają też swoje kody promocyjne, dzięki którym można zgarnąć więcej niż w ramach standardowego pakietu powitalnego.

Kod bonusowy PZBuk nie jest nam jeszcze znany, ale z hasłem „BETONLINE” możesz zgarnąć na przykład darmowy zakład bez depozytu o równowartości 29 PLN w STS.

Wystarczy wpisać kod na freebet podczas rejestracji na oficjalnym portalu internetowym wskazanej marki.

sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus bez wpłaty w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.