W STS zakład bez ryzyka na Mistrzostwa Europy siatkarzy, ale tylko do północy!

Turniej EuroVolley siatkarzy wkracza w decydującą fazę. W sobotę 21 września rozegranych zostanie siedem z ośmiu pojedynków w ramach 1/8 finału imprezy. Z tej okazji legalny bukmacher STS przygotował ofertę specjalną, która dobiegnie końca już o godzinie 23:59 w dniu dzisiejszym!

W STS zakład bez ryzyka na Mistrzostwa Europy siatkarzy, ale tylko do północy!

Zakład bez ryzyka w STS

Jako że do końca siatkarskiej promocji nie zostało już wiele czasu od razu przejdźmy do szczegółów. Tytułowe promo skierowane jest wyłącznie do nowych klientów marki STS, a więc takich, którzy założyli swoje konto w serwisie online wskazanego bukmachera w dniach 19-21 września 2019 roku.

Kolejnym krokiem jest dokonanie pierwszego depozytu na swoje internetowe konto bukmacherskie, a następnym postawienie zakładu SOLO lub AKO z konta depozytowego. Zwrot stawki (pomniejszony o podatek) otrzymają tylko ci uczestnicy, których pierwszy kupon zostanie rozliczony jako przegrany najpóźniej do godziny 23:59 w dniu 22 września.

WAŻNE! Maksymalny cashback, bez względu na stawkę kwalifikującego zakładu, wynosi 200 PLN i zostanie dopisany do konta depozytowego gracza w ciągu doby.

Wszelkie szczegóły opisywanej promocji z okazji meczów 1/8 finału EuroVolley 2019 siatkarzy można znaleźć na oficjalnym portalu operatora zakładów wzajemnych – www.STS.pl.

Promo „Mistrzostwa Europy. 200 PLN bez ryzyka” łączy się z ofertą powitalną powyższego bukmachera, z którą możesz zapoznać się w dalszej części tego wpisu.

Freebet od bukmachera STS, Kod: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

STS pakiet powitalny

Na nowo zarejestrowanych graczy, poza opisanym już okazjonalnym zakładem bez ryzyka, czeka również standardowy bonus od pierwszego depozytu. W chwili powstawania tego tekstu mowa o premii w wysokości 100% do równowartości 1 200 PLN maksimum.

Podczas wypełniania formularza online można również opcjonalnie skorzystać z ekskluzywnego kodu promocyjnego o treści „BETONLINE„, dzięki któremu można uzyskać również darmowy zakład bez depozytu.

W przypadku użycia wskazanego powyżej hasła, nowy klient marki STS będzie mógł odebrać freebet o równowartości 29 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.