W weekend startuje PlusLiga, sprawdź się w Lidze Fantasy Menedżera!

0
1090
W weekend startuje PlusLiga, sprawdź się w Lidze Fantasy Menedżera! (Fot.: PLS./materiały prasowe)

Trzy dni po rozegraniu zaplanowanego na środę Superpucharu Polski w piłce siatkowej mężczyzn (środa 25 października) zainaugurowane zostaną zmagania PlusLigi. Wraz z nimi startuje też fantasy menedżer Ligi Mistrzów Świata – „Wygraj Siatkarską Ligę”. Dołącz do ligi prywatnej, w której będziesz mógł się zmierzyć z naszymi ekspertami i typerami portalu BetOnline (KOD LIGI: 29a79c83)!

W weekend startuje PlusLiga, sprawdź się w Lidze Fantasy Menedżera! (Fot.: PLS./materiały prasowe)

Liga BetOnline w Fantasy PlusLigi

Gry typu fantasy kojarzone są głównie z piłką nożną, ale w Polsce pojawiły się także w ligach siatkarskich. W bieżącym sezonie zabawa dotyczy jedynie rozgrywek PlusLigi. Na czym dokładnie to polega?

Zasady są bardzo proste. Spośród wszystkich zawodników zarejestrowanych w klubach PlusLigi każdy gracz w ramach wirtualnego budżetu 27 milionów złotych kupuje dwunastu siatkarzy (po trzech środkowych i przyjmujących, po dwóch atakujących, rozgrywających i libero). Z szerokiego składu przed każdą kolejką należy wybrać podstawowy skład, który zaczyna dla nas zbierać punkty na bazie faktycznych występów zawodników w spotkaniach danej kolejki PlusLigi.

Fot.: PLS/materiały prasowe
WAŻNE! Przypominamy, że do sobota 26 października (godzina 14.30), a więc do inauguracji zmagań można się rejestrować i dokonywać nieograniczonej liczby zmian w swojej drużynie.

Organizator zabawy, która odbywa się na portalu Wygraj Siatkarską Ligę, przewidział również nagrody dla najlepszych. Nie tylko w klasyfikacji generalnej, ale również w klasyfikacjach klubowych czy klasyfikacji miesiąca.

Na nagrodę może liczyć również zwycięzca najlepszej ligi prywatnej. Przypominamy, że eksperci Bloga Volley24 rywalizować będą w Lidze BetOnline, do której kod to: 29a79c83. Zapraszamy!

Jak dołączyć? Po zarejestrowaniu się na stronie siatkarskiego fantasy i założeniu drużyny należy z górnego menu wybrać opcję Ligi Prywatne, a następnie Centrum Ligowe. Tam na dole strony znajduje się okienko Dołączanie do ligi zamkniętej, w którym należy wpisać powyższy kod, a następnie kliknąć Dołącz. To wszystko.

Freebet od bukmachera STS, Kod: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0