Rozpoczynający się dziś weekend będzie obfitował w sportowe wydarzenia. W związku z tym legalny bukmacher forBET przygotował dla nowych graczy specjalną ofertę powitalną, która będzie aktywna tylko do niedzieli! Zainteresowany szczegółami?

Weekendowy zakład bez ryzyka w forBET! (14-16 czerwca)
Weekendowy zakład bez ryzyka w forBET! (14-16 czerwca)

Bez ryzyka na start

Wypada zacząć od tego, że opisywana promocja powitalna skierowana jest wyłącznie do osób, które swoje internetowe konto bukmacherskie w forBET otworzą w dniach 14-16 czerwca (piątek-niedziela).

Obstawianie bez podatku legalnie! Legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Tacy użytkownicy, po zarejestrowaniu konta online i dokonaniu pierwszej wpłaty oraz postawieniu kuponu za minimum 20 PLN z salda głównego, będą mogli liczyć na zwrot stawki w przypadku przegranej!

Maksymalny cashback 100% wniesionej stawki wynosi 100 PLN i zostanie wypłacony w formie bonusu tylko wtedy, kiedy to ten pierwszy zakład zostanie rozliczony do godziny 23:59 w dniu 16 czerwca jako przegrany.

Zanim możliwa będzie wypłata zwróconych przez bukmachera środków należy wykonać obrót w zakładach sportowych (4x po kursie minimalnym 2.0 – min. kurs pojedynczego zdarzenia w kuponie AKO musi wynosić 1.20). Jest na to 30 dni.

Darmowy zakład forBET

Pakiet powitalny

Opisany powyżej zakład bez ryzyka to niejedyne, na co mogą liczyć gracze, którzy zdecydują się zarejestrować we wskazanym terminie, bowiem promocja ta łączy się ze standardową ofertą powitalną.

Do końca sierpnia w jej ramach można zgarnąć bonusy od trzech pierwszych depozytów. Łącznie nawet 2 000 PLN. Za pierwszą wpłatę 100% do 100 PLN, za dwie kolejne po 500 PLN (75% i 50% depozytów).

Mało tego, wpisują w formularzu rejestracji ekskluzywny kod promocyjny o treści „BETONLINE” można otrzymać łącznie nawet 2 050 PLN.

W sumie więc, tylko do końca weekendu, nowi klienci marki forBET mogą zgarnąć premie od depozytu do wysokości 2050 PLN i 100 PLN zakład bez ryzyka. Zainteresowany?


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl