Wielki finał Siatkarskiej Ligi Narodów kobiet! (Typy i Analiza)

Już jutro, w niedzielę 7 lipca o godzinie 13:30, odbędzie się ostatni mecz drugiej edycji rozgrywek FIVB Volleyball Nations League, które w 2018 roku po blisko dwudziestu latach zastąpiły zmagania w World Grand Prix. W decydującym meczu obrończynie tytułu Amerykanki zmierzą się z Brazylią.

Wielki finał Siatkarskiej Ligi Narodów kobiet! (Fot.: FIVB/volleyball.world)
Wielki finał Siatkarskiej Ligi Narodów kobiet! (Fot.: FIVB/volleyball.world)

USA vs Brazylia

Przed rozpoczęciem turnieju Final Six w chińskim Nanjing typowałem, że w meczu o złoto zmierzę się Amerykanki i Włoszki. Europejki przyleciały jednak do Azji kompletnie nieprzygotowane i tę szansę wykorzystały Brazylijki, które nie grają w tym roku nic wielkiego.

Choć może lepiej użyć sformułowania „nie grały”, bo w sobotnim półfinale przeciwko Turczynkom, które zlały do zera, „Kanarkowe” rozegrały praktycznie bezbłędny mecz, długimi momentami przypominając zespół, który wywalczył podwójne złoto olimpijskie.

Tyle, że spora w tym zasługa również tureckiej ekipy, która popełniła multum błędów własnych. Dokładnie dwa razy więcej w stosunku do podopiecznych Ze Roberto (26 do 13). Przeciwko Polkom, dwa dni wcześniej tak dobrze już nie było. Udało się wygrać ledwo 3:2.

Freebet od bukmachera STS, Kod: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Co do Amerykanek, które przegrały z Brazylią w fazie interkontynentalnej, można napisać, że dopiero w Nanjing złapały swój rytm i poza momentami, kiedy potrafią zapomnieć o odpowiedniej koncentracji, ciężko się do nich dobrać.

Wydaje mi się, że to właśnie zawodniczki z USA powinny jutro wygrać. Przede wszystkim ze względu na przewagę siły ognia na prawym skrzydle, które praktycznie nie istnieje.

Wracając do pierwszej bezpośredniej potyczki, „Kanarkowe” wygrały 3:1, ale podopieczne Karcha Kiraly’ego, te najlepsze, dopiero wchodził w sezon i były w dużo słabszej dyspozycji niż obecnie.

Generalnie spodziewam się zaciętego pojedynku, który będzie stał na wysokim poziomie. Koniec końców to jednak obrończynie tytuł€ powinny dopiąć swego. Typuję 3:1, ewentualnie 3:2.

MeczTypKursBuk
USA – Brazylia3,5+1.45TOTALbet
USA – Brazylia11.60STS


Transmisja na żywo w Internecie: USA vs Brazylia
Prognozy: 8/10, 6/10.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.