Wrocławianki kontra bielszczanki w Lidze Siatkówki Kobiet! (Typ i analiza)

W jedynym wtorkowym pojedynku 4. kolejki rozgrywek Ligi Siatkówki Kobiet drużyna #VolleyWrocław podejmie na własnym parkiecie zespół BKS-u Stali Bielsko-Biała.

Wrocławianki kontra bielszczanki w Lidze Siatkówki Kobiet!

#VolleyWrocław vs BKS Stal Bielsko-Biała

Bukmacherzy zdecydowanego faworyta tej konfrontacji dostrzegają w ekipie przyjezdnej, co widać po średnich kursach, które jeszcze niedawno wyglądały mniej więcej tak: @4,00-@1,20. Rynek zweryfikował je już nieco na korzyść wrocławianek, z czym się absolutnie zgadzamy.

Jesteśmy w zasadzie na początku zmagań, więc wahania formy są naprawdę spore. Do tego stopnia, że trudno mówić o pewniakach, o czym przekonaliśmy się kilka dni temu, kiedy Grot Budowlane Łódź nie ugrały u siebie nawet seta z Bankiem Pocztowym Pałacem Bydgoszcz, pomimo tego, że kurs na ich zwycięstwo wynosił… +-@1,10.

W naszej ocenie dysproporcja pomiędzy siatkarkami z Wrocławia i Bielska-Białej jest mniejsza niż wskazują na to kursy i dlatego zdecydowaliśmy się zagrać tu na over 3,5 seta, który wydaje nam się najbardziej prawdopodobnym scenariuszem na to spotkanie.

betfan bukmacher bonus
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Bielszczanki są bardzo wrażliwe na zagrywkę przeciwnika, co było widać jak na dłoni w czterech pierwszych starciach w LSK. Do tego stopnia, że przegrały sensacyjnie w Pile 0:3. Poza tym ograły dwukrotnie Radomkę (3:1 na wyjeździe i 3:2 u siebie) oraz uległy Legionowi po tie-breaku.

Wrocławianki mają za sobą zaledwie trzy pojedynki, w których przegrywały do zera z faworytami do złota z Polic i Rzeszowa oraz pokonały na wyjeździe Wisłę Warszawa (3:1). Bielsku bliżej do ostatniej z tych ekip, niż do topu, więc dziś zespół ze stolicy Dolnego Śląska powinien powalczyć. Być może nawet o coś więcej niż jeden set.

W minionym sezonie, kiedy obie ekipy dysponowały podobnym potencjałem bezpośredni mecz we Wrocławiu zakończył się pięcioma setami. Dziś po cichu liczymy na powtórkę z rozrywki, ale typujemy ostrożniej, że zobaczymy co najmniej cztery partie.

MeczTypKursBuk
Wrocław – BKS3,5+1,60BetClic

Prognoza: 7/10.
Transmisja na żywo w Internecie: #VolleyWrocław vs BKS Stal Bielsko-Biała


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.