Spotkania Ligi Mistrzów CEV z udziałem dwóch polskich drużyn i inauguracja dziewiątej kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. Oferta nie powala, ale udało się coś ciekawego znaleźć.

Wtorek na siatkarskich parkietach

Enea PTPS Piła vs Pałac Bydgoszcz (17:30)

Wtorkowe zmagania na siatkarskich parkietach rozpoczniemy w Pile, gdzie miejscowy PTPS podejmie zespół Banku Pocztowego Pałacu Bydgoszcz. Początkowo bukmacherzy mocno faworyzowali drużynę gospodarza, ale musieli skorygować kursy na podstawie zachowań graczy, którzy ochoczo typowali na przyjezdne.

Obstawianie bez podatku legalnie! Legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

W chwili obecnej mamy kursy mniej więcej fifty-fifty, a nawet ze wskazaniem na… drużynę gości. Nas to nie dziwi, bo choć ekipa przyjezdna znajduje się w ewidentnym kryzysie formy to jej potencjał jest jednak zdecydowanie wyższy niż pilanek. Po spadkach kursów naszym zdaniem nie ma już sensu pchanie się w typowanie zwycięzcy.

Najlepszą opcją na teraz wydaje się over setowy, bo naprawdę mało prawdopodobne wydaje się trzysetowe zakończenie w którąkolwiek ze stron. Cztery partie rozgrywane były w aż siedmiu ostatnich potyczkach bezpośrednich pomiędzy tymi ekipami. W tym aż pięć ostatnich konfrontacji, które odbyły się w Pile.
Transmisja na żywo w Internecie: Piła vs Bydgoszcz

Betfan kod promocyjny na bonus
Polski bukmacher Betfan – Nowy kod promocyjny na bonus

Benfica Lizbona vs VERVA Warszawa (18:15)

Swój drugi mecz w Lidze Mistrzów CEV we wtorek rozegra też wicemistrz Polski z ubiegłego sezonu, VERVA Warszawa ORLEN Paliwa. Podopieczni Andrei Anastasiego zmierzą się tym razem z mistrzem Portugalii.

Portugalczycy są zespołem ze zdecydowanie niższej półki niż każdy inny rywal grupowy warszawian, ale nie można ich lekceważyć, o czym przekonała się nawet potężna Perugia z Wilfredo Leonem w składzie, którą chwila zapomnienia kosztowała porażkę w jednym z setów.

U siebie Benfica będzie jeszcze groźniejsza, ale fakt, że na ławce VERVY Warszawa zasiada ktoś tak doświadczony i charyzmatyczny jak Andrea Anastasi sprawia, że jakoś nie dopuszczamy sobie myśli o olewce siatkarzy ze stolicy.

Jeśli zagrają na swoim poziomie to nie powinni mieć żadnych problemów nie tylko z wygraną, ale i z przywiezieniem do Polski kompletu punktów.
Transmisja na żywo w Internecie: Benfica – VERVA Warszawa

MeczTypKursBuk
Piła – Pałac3,5+1,42BetClic
Benfica – VERVA21,33BetClic

Prognoza: 7/10 i 8/10.

We wtorek swój mecz w ramach Ligi Mistrzów CEV rozegra też Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, ale belgijskie Roeselare jest u siebie na tyle niewygodnym rywalem, że przy obecnych kursach na poziomie +-1,30 nie widzimy nawet najmniejszego value w typie na kędzierzynian.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl