Wtorek na siatkarskich parkietach (Typy i analizy)

Spotkania Ligi Mistrzów CEV z udziałem dwóch polskich drużyn i inauguracja dziewiątej kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. Oferta nie powala, ale udało się coś ciekawego znaleźć.

Wtorek na siatkarskich parkietach

Enea PTPS Piła vs Pałac Bydgoszcz (17:30)

Wtorkowe zmagania na siatkarskich parkietach rozpoczniemy w Pile, gdzie miejscowy PTPS podejmie zespół Banku Pocztowego Pałacu Bydgoszcz. Początkowo bukmacherzy mocno faworyzowali drużynę gospodarza, ale musieli skorygować kursy na podstawie zachowań graczy, którzy ochoczo typowali na przyjezdne.

W chwili obecnej mamy kursy mniej więcej fifty-fifty, a nawet ze wskazaniem na… drużynę gości. Nas to nie dziwi, bo choć ekipa przyjezdna znajduje się w ewidentnym kryzysie formy to jej potencjał jest jednak zdecydowanie wyższy niż pilanek. Po spadkach kursów naszym zdaniem nie ma już sensu pchanie się w typowanie zwycięzcy.

Najlepszą opcją na teraz wydaje się over setowy, bo naprawdę mało prawdopodobne wydaje się trzysetowe zakończenie w którąkolwiek ze stron. Cztery partie rozgrywane były w aż siedmiu ostatnich potyczkach bezpośrednich pomiędzy tymi ekipami. W tym aż pięć ostatnich konfrontacji, które odbyły się w Pile.
Transmisja na żywo w Internecie: Piła vs Bydgoszcz

Betfan kod promocyjny na bonus
Polski bukmacher Betfan – Nowy kod promocyjny na bonus

Benfica Lizbona vs VERVA Warszawa (18:15)

Swój drugi mecz w Lidze Mistrzów CEV we wtorek rozegra też wicemistrz Polski z ubiegłego sezonu, VERVA Warszawa ORLEN Paliwa. Podopieczni Andrei Anastasiego zmierzą się tym razem z mistrzem Portugalii.

Portugalczycy są zespołem ze zdecydowanie niższej półki niż każdy inny rywal grupowy warszawian, ale nie można ich lekceważyć, o czym przekonała się nawet potężna Perugia z Wilfredo Leonem w składzie, którą chwila zapomnienia kosztowała porażkę w jednym z setów.

U siebie Benfica będzie jeszcze groźniejsza, ale fakt, że na ławce VERVY Warszawa zasiada ktoś tak doświadczony i charyzmatyczny jak Andrea Anastasi sprawia, że jakoś nie dopuszczamy sobie myśli o olewce siatkarzy ze stolicy.

Jeśli zagrają na swoim poziomie to nie powinni mieć żadnych problemów nie tylko z wygraną, ale i z przywiezieniem do Polski kompletu punktów.
Transmisja na żywo w Internecie: Benfica – VERVA Warszawa

MeczTypKursBuk
Piła – Pałac3,5+1,42BetClic
Benfica – VERVA21,33BetClic

Prognoza: 7/10 i 8/10.

We wtorek swój mecz w ramach Ligi Mistrzów CEV rozegra też Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, ale belgijskie Roeselare jest u siebie na tyle niewygodnym rywalem, że przy obecnych kursach na poziomie +-1,30 nie widzimy nawet najmniejszego value w typie na kędzierzynian.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.