Wypowiedzi kapitanów przed finałami TAURON Pucharu Polski 2023! (WIDEO)

W sobotę i niedzielę (25-26 lutego 2023) czeka nas wielkie święto ligowej siatkówki w Polsce. W tych dniach w TAURON Arenie Kraków rozegrany zostanie turniej finałowy TAURON Puchar Polski 2023 Mężczyzn, podczas którego o trofeum powalczą cztery najlepsze zespoły tegorocznego sezonu PlusLigi. Ich pojedynki z trybun będzie śledzić ponad 20 tysięcy fanów, co jest absolutnym rekordem tych rozgrywek.

Fot.: Piotr Sumara/PLS (materiały prasowe)

Kapitanowie przed TAURON Pucharem Polski 2023 Mężczyzn

W pierwszym półfinale rozgrywek – w sobotę, 25 lutego o godz. 14.45 – Aluron CMC Warta Zawiercie zmierzy się z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. W drugim, rozpoczynającym się o godz. 18, Asseco Resovia Rzeszów powalczy z Jastrzębskim Węglem. Wielki finał TAURON Pucharu Polski odbędzie się w niedzielę, 26 lutego, o godz. 14.45. Co przed walką o wielki finał TAURON Pucharu Polski 2023 siatkarzy mieli do powiedzenia kapitanowie wszystkich uczestników imprezy?

Aleksander Śliwka (Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)
Dawid Konarski (Aluron CMC Warta Zawiercie)
Benjamin Toniutti (Jastrzębski Węgiel)
Fabian Drzyzga (Asseco Resovia Rzeszów)

Transmisja TAURON Pucharu Polski 2023 na żywo w Internecie i TV

Sobota 25 lutego 2023:

  • 14:45 Aluron CMC Warta Zawiercie vs Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Polsat Sport, Polsat Box Go)
  • 18:00 Jastrzębski Węgiel vs Asseco Resovia Rzeszów (Polsat Sport, Polsat Box Go)

Niedziela 26 lutego 2023:

  • 14:45 Finał TAURON Pucharu Polski 2023 Mężczyzn (Polsat Sport, Polsat Box Go)

Również w ostatni weekend lutego 2023 roku rozegrany zostanie Final Four Coppa Italia 2022/23. Zaplanowane na sobotę półfinały będzie można oglądać w Polsat Sport Fight, a niedzielny finał w Polsacie Sport News. Całą imprezę pokaże również dostępny za darmo na satelicie Rai Sport HD.

5 / 5. Ocen: 2

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.