Zakład bez ryzyka do 200 PLN dla nowych graczy w STS. Także na siatkówkę!

W dniach 16 i 19 listopada (sobota i wtorek) piłkarska reprezentacja Polski rozegra ostatnie dwa mecze w ramach eliminacji UEFA EURO 2020. Z tej okazji bukmacherzy przygotowali liczne promocje, a z części z nich mogą skorzystać również gracze, którzy wolą siatkówkę od piłki nożnej. Tak jest też z zakładem bez ryzyka w STS.

Zakład bez ryzyka do 200 PLN dla nowych graczy STS. Tylko do 19 listopada!

Bez ryzyka w STS

Tytułowa akcja promocyjna skierowana jest tylko i wyłącznie do nowych graczy, czyli takich, którzy zdecydowali się założyć internetowe konto bukmacherskie w serwisie online STS w okresie od piątku 15 listopada do godziny 23:59 we wtorek 19 listopada.

To jednak nie wszystko. We wskazanym okresie należy dokonać także depozytu na swoje konto online i zawrzeć zakład, który zostanie rozliczony do końca opisywanego promo. W razie, gdyby pierwszy zakład okaże się przegrany, gracz otrzyma zwrot stawki do kwoty maksymalnej 200 PLN.

WAŻNE! Zwrot dotyczy stawki pomniejszonej już o należny podatek od gier i zakładów wzajemnych, który wynosi 12%. Przykładowo: stawiając 100 PLN, 12 PLN trafi na podatek, a 88 PLN to stawka kupony i jej dotyczyć będzie ewentualny zwrot stawki.

Choć promocja „Mecze Reprezentacji Polski. 200 PLN bez ryzyka” powstała z myślą o osobach interesujących się piłką nożną, to skorzystać z niej mogą wszyscy, gdyż regulamin nie wymaga, żeby kupon kwalifikujący dotyczył piłkarskich zdarzeń czy też meczów Eliminacji UEFA EURO 2020.

Należny cashback 100% za przegrany kupon online do wskazanej w regulaminie kwoty maksymalnej trafi na konta uczestników w przeciągu 24 godzin od rozliczenia przegranego kuponu.

Freebet od bukmachera STS, Kod: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

STS bonus do 1 200 PLN na start

Opisane powyżej promo łączy się z tradycyjną ofertą powitalną bukmachera STS, w ramach której można zgarnąć bonus od depozytu, zwiększając tym samym swój początkowy budżet na grę w zakładać bukmacherskich o dodatkowe środki.

Mowa o premii 100% od pierwszej wpłaty do kwoty maksymalnej 1 200 PLN. To o 200 PLN więcej niż jeszcze kilka miesięcy temu. Ten pakiet powitalny będzie obowiązywał aż do odwołania.

Kod promocyjny STS

Marka STS posiada także ekskluzywne kody promocyjne, dzięki którym rejestrujący konto online gracze poza standardowym bonusem od depozytu mogą otrzymać też darmowy zakład bez dokonywania żadnej wpłaty.

W przypadku wpisania hasła „BETONLINE” w formularzu rejestracji można otrzymać freebet o równowartości 29 PLN. Niezbędne jest jednak użycie tego kodu już na etapie otwierania konta w serwisie internetowym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.