Zakład bez ryzyka i bonus do 3000 PLN u bukmachera Betfan na start

Polski legalny bukmacher Betfan oferuje nowym graczom pakiet powitalnym, w którym można liczyć Cashback oraz darmowy bonus do 3000 PLN.

Darmowy pakiet startowy u bukmachera Betfan

Darmowy pakiet startowy u bukmachera Betfan

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który nie posiada jeszcze konta u bukmachera Betfan.

Warunki tej oferty są niezwykle proste. Należy dokonać rejestracji konta. Trzeba tego dokonać na stronie bukmachera Betfan.

Ten proces nie zajmie zbyt wiele czasu, ponieważ trzeba dodać tam podstawowe dane, jak imię czy nazwisko.

Nie można zapomnieć natomiast o wpisaniu kodu promocyjnego BETONLINE podczas rejestracji konta. Gracz, który tego nie zrobi w procesie rejestracyjnym później nie będzie miał takiej możliwości, żeby to zrobić.

Betfan kod promocyjny

Po dokonaniu pierwszego depozytu w Betfan gracz może liczyć na darmowy bonus w wysokości pierwszej wpłaty. Użytkownik, np. wpłacił 700 PLN drugie tyle otrzyma w kwocie w środków bonusowych. Maksymalnie na jego koncie znajdzie się 1000 PLN.

Łącznie tą promocją objęte są trzy kupony, a za każdy można otrzymać bonus do 1000 PLN. To wszystko sprawia, że na koncie gracza może znaleźć się maksymalnie 3000 PLN.

Dodatkowo każdy nowy gracz może liczyć na zakład bez ryzyka. Wystarczy zagrać kupon AKO, na którym będą znajdować się minimum dwa zdarzenia z kursem łącznym co najmniej 2.20. Stawka kupony natomiast musi wynieść nie mniej niż 20 PLN.

Jak okażę się, że faworyci Cię zawiedli to nic straconego. Bowiem bukmacher Betfan dokona zwrotu stawki za przegrany kupon. Maksymalnie można otrzymać nawet 50 PLN.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Meczyki
Meczyki
Darmowe meczyki na żywo z siatkówki. Wszystkie transmisje online możesz obejrzeć bezpłatnie, legalnie na stronach bukmacherów Fortuna i Forbet. Stream na żywo z meczów siatkarskich za darmo, wystarczy konto u bukmachera i już można oglądać meczyki.