ZAKSA wygrywa bez kontuzjowanego Kaczmarka. Na ile wypadł atakujący?

Siatkarze Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle odnieśli we wtorek przekonujące zwycięstwo nad Vojvodiną Nowy Sad w meczu inaugurującym zmagania w Lidze Mistrzów CEV 2019/2020. Dobre nastroje zmąciły nieco wieści o urazie podstawowego atakującego, Łukasza Kaczmarka. Klub wydał w tej sprawie komunikat.

ZAKSA wygrywa bez kontuzjowanego Kaczmarka. Na ile wypadł atakujący? (Fot.: CEV)

Zagadkowa kontuzja Łukasza Kaczmarka

Kibice kędzierzyńskiego klubu zastanawiali się nad powodami absencji podstawowego atakującego Grupy Azoty ZAKSY, Łukasz Kaczmarka. Pytań i wątpliwości było tak wiele, że zdecydowano się opublikować oficjalny komunikat prasowy w tej sprawie, który publikujemy w całości poniżej:

Źródło: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle/zaksa.pl

Wygląda więc na to, że podopieczni Nikoli Grbicia będą musieli sobie radzić bez pierwszego „młota” przynajmniej w meczach z Treflem Gdańsk, Knack Roeselare i Indykpolem AZS Olsztyn.

ZAKSA wygrywa w Lidze Mistrzów CEV

We wspomnianych spotkaniach może jednak nie być tak łatwo jak we wtorek przeciwko Vojvodinie Nowy Sad, którą kędzierzynianie pokonali na własnym parkiecie w trzech setach (25:20, 25:21, 25:21).

Z drugiej jednak strony, siłą ZAKSY od wielu lat jest zespołowość, co udowadniali między innymi podczas nieobecności Sama Deroo. Zmiennik Kaczmarka we wtorek spisał się doskonale, będąc najlepszym zawodnikiem na parkiecie.

0 / 5. Ocen: 0

Jan Nowicki
Jan Nowicki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.