Znamy grupy EuroVolley 2019! Z kim zagra Polska?

W środowy wieczór, w brukselskim Atomium odbyła się uroczysta ceremonia losowania grup Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn, które jesienią tego roku zostaną rozegrane, po raz pierwszy w historii, w aż czterech państwach. Z kim zmierzą się Biało-Czerwoni.

Znamy grupy EuroVolley 2019! Z kim zagra Polska?
Znamy grupy EuroVolley 2019! Z kim zagra Polska?

EuroVolley 2019 – Polska grupa

Już na wstępie należy przyznać, że podopieczni Vitala Heynena, aktualnie mistrzowie świata, mieli mnóstwo szczęścia i trafili do zdecydowanie najsłabszej grupy, unikając na typ etapie zmagań rywali typowanych do walki o medale.

Reprezentacja Polski została przydzielona do grupy „D”, która swoje mecze rozgrywać będzie w Rotterdamie. Rywalami naszych siatkarzy poza drużyną narodową Holandii będą również Czesi, Estończycy, Ukraińcy i Czarnogórcy.


„Nasza grupa wydaje się łatwa, choć wiadome jest, że nie można lekceważyć żadnego przeciwnika. Mogliśmy jednak na pewno trafić znacznie gorzej. Bez wątpienia „grupą śmierci” jest grupa A w której spotkają się Francja, Włochy i Bułgaria oraz Portugalia, drużyna która w poprzednim sezonie zakwalifikowała się do Ligi Narodów i w tym roku będzie mierzyć się z siatkarską „elitą” – skomentował losowanie Tomasz Karasiński, sekretarz generalny PZPS, obecny na ceremonii w Brukseli (cytat za PZPS.PL). 

BukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachKod: BETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Turniej finałowy EuroVolley 2019 zostanie rozegrany w dniach 13-29 września, a jego gospodarzami poza Oranje, będą Francuzi, Beglowie i Słoweńcy.

Skład grup EuroVolley 2019

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Ekspert siatkówki
Ekspert siatkówki
Kim jest tajemniczy Ekspert siatkówki? Dla wielu zostanie to tajemnicą ale dociekliwi i wtajemniczeni wiedzą, że najlepszy typer siatkówki pochodzi z forum bukmacherskiego BetOnline, gdzie narodziły się i wychowały sławy typerskich salonów.

Siatkarskie Typy

betfan cashback